Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Kiel-VFB Stuttgart

23.5.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

KIEPSCY POZA DOMEM. Stuttgart ma coraz większe kłopoty, zdobył tylko 1 punkt w trzech ostatnich meczach, na szczęście dla nich, również HSV spisuje się poniżej oczekiwań i sprawa bezpośredniego awansu pozostaje otwarta. Aby marzyć o zakończeniu rozgrywek na drugim miejscu, trzeba koniecznie pozbyć się niechęci do gry w delegacjach, Vfb w tym sezonie wygrał tylko 3 z 13 meczów wyjazdowych. Kiel nie gra rewelacyjnie u siebie, wygrał w domu tylko trzykrotnie i zaledwie raz na ostatnich 6 meczów ligowych.

Kiel – przed tygodniem zremisował w Regensburgu 2:2, choć jeszcze na kwadrans przed końcem spotkania prowadził 2:0, a wyrównującego gola dla gospodarzy zdobył Albers z rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Podopieczni Ole Wernera grając jeszcze przed własnymi fanami wygrali tylko 1 z 6 ostatnich meczów, więc atut własnego boiska nie odgrywa w ich przypadku jakiejś szczególnej roli. Kiel w tym sezonie jeszcze nie zanotował czystego konta na swoim boisku. Kontuzjowani są, bramkarz Timon Weiner, oraz napastnicy Michael Eberwein i Janni Serra.

Stuttgart – to zespół, który tradycyjnie kiepsko sobie radzi grając na wyjeździe, wygrał tylko 5 z 35 ostatnich spotkań w roli gości. Vfb walczy ostro o bezpośredni awans z HSV Hamburg, obie ekipy mają tyle samo punktów, a Hamburg gra w niedzielę mecz na szczycie z Bielefeld. Przed tygodniem Stuttgart nieoczekiwanie przegrał w Wiesbaden 1:2 i to był już trzeci mecz tej ekipy bez zwycięstwa. Kontuzjowany jest Maxime Awoudja. Do gry powinien być gotowy Borna Sosa.

Prognoza – to będzie dopiero druga konfrontacja ligowa tych klubów, jesienią w Stuttgarcie goście sprawili sporą niespodziankę wygrywając tam 1:0. Podopieczni Thomasa Hitzlespergera złapali ostatnio zadyszkę i w Kiel również mogą mieć kłopoty, aby zainkasować komplet punktów. Od września Stuttgart wygrał tylko 1 mecz na wyjeździe (w lutym na stadionie w Bochum 1:0). W tym meczu całkiem prawdopodobnym rozstrzygnięciem jest remis, Kiel już 5 razy dzielił się punktami u siebie, podobnie jak Stuttgart na wyjeździe. Postawię, że gospodarze wykorzystają marną postawę Vfb na wyjeździe i nie przegrają tego meczu (typ 10) – kurs 1,72.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów