Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Kolumbia – Ekwador

14.10.2021 23:00,
Autor zapowiedzi:
pic

ZAMUROWANI. W ostatnich dwóch meczach w tym „okienku” reprezentacyjnym Kolumbia pokazała jak należy bronić. W dwóch trudnych potyczkach z Urugwajem i Brazylią podopieczni Reinaldo Rueda nie dali sobie strzelić żadnej bramki, ale też żadnej nie potrafili zdobyć. Te wyniki jednak sprawiły, że Kolumbia jest dopiero na piątym miejscu remisując aż 6 z 11 starć. Natomiast ich najbliższy rywal, czyli Ekwador spisuje się nad wyraz dobrze zajmując trzecią lokatę, mimo tego, że przegrali dwa z trzech poprzednich spotkań.

Kolumbia – tylko trzy inne drużyny w tych kwalifikacjach (Wenezuela, Boliwia i Peru) straciły więcej bramek niż zespół Reinaldo Ruedy. W jedenastu meczach dali się zaskoczyć aż szesnaście razy. Ostatnie dwa mecze były dla nich jednak bardzo udane pod tym względem, gdyż zachowali czyste konto w meczach z Urugwajem i Brazylią. Jednak strata punktów w kolejnych meczach może sprawić, że wypadną poza strefę awansu.


Ekwador – gdyby nie dwie porażki w ostatnich trzech meczach to ekipa Gustavo Alfaro byłaby już blisko wywalczenia awansu na Mundial. W całej historii ich występów Ekwador uzyskał awans na trzy główne turnieje mistrzostw świata, a ostatnich z nich to Brazylia w 2014 roku. Co ciekawe reprezentacja ta zdobyła 20 bramek w tych kwalifikacjach i tylko Brazylia ma pod tym względem lepszy wynik (22 gole).


Prognoza: w 10 z 12 poprzednich bezpośrednich starć we wszystkich rozgrywkach pomiędzy Kolumbią i Ekwadorem nie zanotowano bramek obu drużyn. Co więcej w tych wspominanych dziesięciu meczach padało poniżej 2,5 gola. Również w 6 z 8 ostatnich spotkań Kolumbii zanotowano wyniki, w których nie strzelano za wiele goli (poniżej 2,5). Ekwador w tych kwalifikacjach jest bardzo skuteczny, ale tylko jeśli idzie o mecze u siebie, gdzie zdobyli aż 16 bramek w 6 meczach. Jednak w delegacjach w pięciu potyczkach potrafili pokonać bramkarzy rywali tylko czterokrotnie. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,72).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów