Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Kolumbia – Wenezuela

16.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

SZCZELNA DEFENSYWA. Oczywiste jest, że aby wygrać wielki turniej trzeba mieć przede wszystkim świetnie zorganizowaną drużynę pod względem defensywnym. Kolumbia pod tym względem spełnia te kryteria. W ostatnich sześciu meczach Copa America zespół ten nie dał sobie strzelić choćby jednego gola! Kolumbia tylko jeden raz triumfowała w tym turnieju w 2001 roku i co ciekawe w tych historycznych dla nich zawodach za rywali mieli podobnie jak obecnie zarówno Ekwador, jak i Wenezuelę w fazie grupowej.

Kolumbia – ekipa Reinaldo Ruedy nie zagrała wielkiego meczu z Ekwadorem oddając tylko dwa celne strzały, ale to w pełni wystarczyło, aby zaksięgować na swoim koncie komplet punktów (1:0). Luis Muriel po tym starciu, a przed kolejną potyczką powiedział: Mecz z Ekwadorem był bardzo trudny, boisko niewiele pomogło. Wenezuela, mimo wszystkich strat, pokazała wspaniały mecz z Brazylią i przeciwko nam będzie to zacięty i ciężki mecz, który trzeba rozszyfrować, aby odnieść zwycięstwo. Każdego dnia dążymy do poprawy, chcemy dalej budować świetny zespół. Będziemy szukać zwycięstwa, które postawi nas w następnej fazie.


Wenezuela - tylko jedno zwycięstwo w siedmiu ostatnich meczach nie może być czymś co cieszy kibiców tej reprezentacji. W tych wspomnianych meczach doznali aż pięciu porażek. Jednak trener Jose Peseiro ma wielki problem, gdyż w jego zespole wykryto dwanaście przypadków koronawirusa, w tym ośmiu wśród zawodników. Porażka 0:3 z Brazylią na inaugurację była tak naprawdę najniższym wymiarem kary.


Prognoza: Kolumbia nie straciła bramki w sześciu kolejnych meczach na Copa America w regulaminowym czasie gry. Z tych wspomnianych starć potrafili wygrać pięć razy. Dodatkowo kadra Kolumbii zachowała czyste konto w 7 z 12 poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach. W 4 z 5 bezpośrednich potyczek pomiędzy tymi reprezentacjami Kolumbia potrafiła nie stracić gola. Tylko jeden raz w ostatnich dziewiętnastu poprzednich starciach pomiędzy Kolumbią i Wenezuelą padło więcej niż trzy gole. Spodziewam się, że mocno osłabiona Wenezuela podobnie, jak w potyczce z Brazylią skupi się na defensywie. Trzeba również pamiętać, że bardzo słabo przygotowane są murawy na tym turnieju, co będzie dla Wenezueli dużą pomocą. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Kolumbia i poniżej 3,5 gola (kurs 1,82).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów