Czas
Kursy
1.01
1000

Konyaspor – Hatayspor

15.05.2022 18:00
pic

W przedostatniej rundzie tureckiej Superligi dojdzie również do starcia pomiędzy trzecim Konyasporem a jedenastym Hataysporem. O ile gospodarze nadal będą chcieli walczyć o drugie miejsce, aby zapewnić sobie udział w Lidze Mistrzów, o tyle goście zagrają tylko o prestiż.

Obecna forma Konyasporu sugeruje, że zespół przegrał Ligę Mistrzów w ostatnich tygodniach. Ma rekord 5-0-5 z ostatnich dziesięciu meczów z wynikiem 21-19. Piętnaście zdobytych punktów to naprawdę za mało w walce o czołowe miejsca. Wizyta w Hatayspor ma rekord 2-5-3 i wynik 14-15.

Najlepszym strzelcem gospodarzy jest albański napastnik Sokół Cikalleshi, który w tym sezonie strzelił 10 goli. Gospodarze mają w swoim składzie dwóch piłkarzy, którzy zdobyli więcej bramek. Marokańczyk Ayoub El Kaabi zdobył 15 bramek, a Senegalczyk Mame Diouf 12 razy.

Zawodnikom Konyasporu bardzo żal jest poniedziałkowego finiszu, podczas którego przegrali 2:3 w Antalyasporze i marzenie o Lidze Mistrzów było im tak daleko. Fenerbahce na drugim miejscu ma pięć punktów straty, a to wydaje się nierozwiązywalnym problemem na dwa okrążenia przed końcem. Konyaspor przegrał dwa ostatnie mecze ligowe i to właśnie te porażki prawdopodobnie kosztowały ich Ligę Mistrzów.

Polecane zakłady:

  • Konyaspor wygrywa
  • gole obu drużyn: NIE
  • Liczba bramek: Mniej niż 2,5

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów