Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Krasnodar - PAOK

21.9.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

POWTÓRKA Z 2015 ROKU. Zespoły te zmierzyły się w sezonie 2015/16 w fazie grupowej Ligi Europy. Wtedy lepszy w dwumeczu okazał się zespół Krasnodaru. W zeszłym sezonie Kasnodar był trzecim zespołem w Rosji ustępując ekipom Zenita i Lokomotiwu. W obecnej kampanii ligowej są wprawdzie na piątej pozycji, ale tracą tylko trzy punkty do lidera. Natomiast zespół z Salonik pokonał w drodze do fazy grupowej Ligi Mistrzów Besiktas oraz Benficę.

Krasnodar – ostatni sezonu pod względem domowych starć był bardzo solidny w ich wykonaniu. Krasnodar wygrał 8 z 15 starć doznając tylko dwóch porażek. Ogólnie tylko Zenit lepiej punktował siebie (35) od Krasnodaru (29). Natomiast w obecnej kampanii ligowej są niepokonani w czterech meczach u siebie odnosząc dwa zwycięstwa i dwa remisy.


PAOK – wygrana nad Benficą (2:1) to był wielki wynik z pewnością dla władz i kibiców klubu z Salonik. Wcześniejsze ogranie Besiktasu (3:1) również było wartościowym wynikiem. Już tylko dwa kroki dzielą podopiecznych Abela Ferreiry od awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów, mając w zanadrzu rewanż u siebie. Po wygranym starciu z Benficą portugalski szkoleniowiec PAOK-u powiedział: To, co widzieliśmy na boisku, to coś, co tworzymy od roku. Wynika to z pracy zawodników i całego klubu. Ktoś, kto nie zna piłki nożnej, może pomyśleć, że to miesiąc pracy, ale to nieprawda. Rodrigo nadal wraca do zdrowia.


Prognoza: w trzech ostatnich meczach Krasnodaru w kwalifikacjach Ligi Mistrzów padało powyżej 2,5 bramki. Natomiast w 9 z 11 starć PAOK-u w tych samych rozgrywkach również widzieliśmy trzy i więcej bramek. W ostatnim spotkaniu ligowych Krasnodar pokazał wielką swoją siłę ofensywną strzelając Chimkom aż siedem bramek (7:2). Drużyny te spotkały się w fazie grupowej Ligi Europy w sezonie 2015/16 i w Rosji padł wynik 2:1. PAOK wygrał dwie wcześniejsze rundy z mocnymi rywalami jak: Besiktas (3:1) oraz Benficą (2:1). Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 2,1).


Brak wyników wyszukiwania.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów