Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Lazio – Bayern

22.2.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

BEZ PORAŻKI. Zarówno Lazio, jak i Bayern w obecnej edycji Ligi Mistrzów nie dali się jeszcze pokonać. Zespół ze stolicy Włoch wprawdzie wygrał tylko 2 z 6 starć (pozostałe 4 to remisy), ale tytuł niepokonanej drużyny cały czas ich obowiązuje. Z kolei Bayern wygrał 5 z 6 spotkań w obecnej kampanii, a ogólnie w rozgrywkach Ligi Mistrzów drużyna Hansiego Flicka wygrała aż 16 z 17 konfrontacji. Czy któraś z tych drużyn straci status niepokonanej po wtorkowym meczu?

Lazio – osiem wygranych w ostatnich dziesięciu meczach to z pewnością bardzo dobry wynik. Po słabszym okresie Lazio wyraźnie odzyskało jakość. Dodatkowo u siebie stali się niezwyciężeni, wygrywając siedem kolejnych potyczek. Simeone Inzaghi przed starciem z Bayernem stwierdził: Bayern był jedynym klubem w losowaniu, którego nie chcieliśmy wylosować. Wiemy, że będzie bardzo ciężko. Są obrońcami tytułu i faworytami, ponieważ zaledwie kilka miesięcy temu wygrali, ale nie boimy się. Mają pewne problemy. Thomas Strakosha, Luiz Felipe oraz Stefan Radu zmagają się z urazami.


Bayern – dwa ostatnie mecze to tylko jeden punkt w rozgrywkach w Bundeslidze. Z pewnością duży wpływ na to ma duża ilość kontuzji i urazów, których również nie zabraknie we wtorkowy wieczór. Z powodu kontuzji i koronawirusa w Rzymie nie zagrają: Alexander Nuebel, Tanguy Nianzou, Thomas Mueller, Serge Gnabry , Benjamin Pavard, Corentin Tolisso oraz Douglas Costa. Hansi Flick wie, że jego gracze muszą wznieść się na wyższy poziom: Zdajemy sobie sprawę, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni. Chcę, aby nasz zespół pokazał na co go stać od początku. Mamy pomysł na to, jak grać w piłkę. Chcemy to potwierdzić. Mam wewnętrzne przekonanie, że zespół wprowadzi to w życie we wtorek.


Prognoza: Lazio wygrało u siebie siedem kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach, a na Stadio Olimpico potrafiło zdobyć gola w kolejnych dziewiętnastu potyczkach. Ogólnie ekipa z Rzymu strzelała rywalom co najmniej jedną bramkę w 27 meczach z rzędu. W każdym z sześciu spotkań grupowych Lazio w tej edycji Ligi Mistrzów oba zespoły strzelały gole. Bayern z kolei strzelał w tych rozgrywkach przynajmniej dwie bramki w 15 z 17 spotkań. Defensywa Bayernu nie jest obecnie wielkim monolitem tracąc pięć goli w ostatnich dwóch meczach. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 - TAK (kurs 1,73).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów