Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Lazio – Sassuolo

23.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

WALKA O EUROPĘ. Przed ostatnią kolejką pierwszej rundy rozgrywek w Serie A Lazio jest poza strefą europejskich pucharów (7. miejsce), ale traci tylko trzy punkty do czwartego Napoli. Natomiast Sassuolo jest pozycję niżej i jeden punkt mniej od niedzielnego rywala. Ekipa ze stolicy Włoch przystąpi do tej rywalizacji w bardzo dobrych nastrojach, gdyż w ostatniej kolejce ograli w derbach Romę 3:0 i obecnie notują serię czterech kolejnych wygranych we wszystkich rozgrywkach. Czy gospodarze podtrzymają swoją zwycięską passę?

Lazio – jak do tej pory w tym sezonie Lazio lepiej punktuje w delegacjach, niż u siebie. W dziewięciu meczach u siebie zdobyli 14 punktów, a na wyjazdach trzy „oczka” więcej. Jednak dzięki trzem kolejnym wygranym u siebie znacząco poprawili swój domowych dorobek. Simone Inzaghi przed najbliższym spotkaniem powiedział: Musimy patrzeć w przyszłość i skupić się na trudnym przeciwniku, jakim jak Sassuolo. Oni zawsze utrudniali nam życie, mają jakość, grają wspaniałą piłkę nożną i musimy przeciwdziałać im determinacją oraz agresją, które widzieliśmy podczas ostatnich występów. Luiz Felipe, Danilo Cataldi oraz Luis Alberto są kontuzjowani.


Sassuolo - Roberto De Zerbi i jego podopieczni nie potrafią w ostatnich tygodniach ustabilizować swojej dyspozycji. W ostatnich ośmiu meczach we wszystkich rozgrywkach potrafili odnieść tylko dwa zwycięstwa. Szkoleniowiec Sassuolo przed rywalizacją w Rzymie stwierdził: Nie możemy wychodzić tam nieśmiało lub myśląc, że nie osiągniemy rezultatu. Lazio radzi sobie bardzo dobrze w ostatnich latach, ustępując pod względem spójności Juventusowi, ale mają silną tożsamość, jakość, fizyczność i podobnie jak my współpracują ze sobą od dłuższego czasu. To zaleta, zwłaszcza w tym sezonie. Domenico Berardi nadal leczy kontuzje, a Vlad Chiriches pauzuje za kartki.


Prognoza: Lazio wygrało tylko 4 z 9 spotkań domowych w tym sezonie w Serie A. W 7 z 8 poprzednich bezpośrednich starć pomiędzy Lazio i Sassuolo padało powyżej 2,5 gola. Lazio wygrało 8 z 13 poprzednich konfrontacji z Sassuolo w lidze. We wszystkich siedmiu meczach rozgrywanych w Rzymie przeciwko Lazio, Sassuolo strzelało przynajmniej jednego gola. Ciro Immobile strzelał przynajmniej jednego gola w 12 z 14 poprzednich spotkań, w których zagrał. W tych wspomnianych meczach zdobył łącznie 13 goli. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,63)/ Ciro Immobile strzeli gola - TAK (kurs 1,7).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów