Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Lecce – Parma

1.8.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

SPOGLĄDAJĄC NA GENUĘ. Dwie wygrane w trzech ostatnich meczach sprawiły, że ekipa Lecce ma nadal szansę na pozostanie w Serie A. Jednak zespół ten nie może już liczyć tylko na siebie. Przede wszystkim muszą wygrać swoje spotkanie z Parmą i liczyć, że Genua, która ma o jeden punkt więcej w ligowej tabeli nie wygra w swojej konfrontacji z Veroną.

Lecce – fatalnie wystartowali gracze Lecce po wznowieniu rozgrywek. Cztery kolejne porażki nie pomogły w zyskaniu pewności siebie na końcówkę sezonu. Co ciekawe w tym sezonie ligowym więcej punktów potrafi zdobyć w delegacjach (18), aniżeli na własnym stadionie (17). Luca Rossettini i Alessandro Deiola leczą urazy, a za nadmiar kartek będzie pauzował Nehuen Paz.


Parma - Roberto D'Avesa i jego podopieczni walczą już tylko o premie za zajęte miejsce w końcowej klasyfikacji. Parma w wielu meczach pokazała, że potrafi być bardzo niewdzięcznym rywalem. Wystarczy tylko wspomnieć zwycięstwa z Romą (2:0), z Napoli (2:1) czy też punkt wywieziony z San Siro z potyczki z Interem (2:2). Przed ostatnim meczem ligowym w tym sezonie szkoleniowiec Parmy powiedział: Czeka nas gorący mecz i to zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Temperatura na południu, nawet w porach wieczornych bywa nie do zniesienia, a mecze w takich warunkach bywają bardzo specyficzne. Dobrze wiemy w jakiej sytuacji jest Lecce i jak bardzo będzie zmotywowane by jutro wygrać. Nie zamierzamy jednak nikomu odpuszczać, gdyż też mamy o co grać, bowiem w przypadku zwycięstwa możemy liczyć nawet na miejsce w pierwszej 10. Poza tym to nie w stylu mojej drużyny, by grać na pół gwizdka. Wyjdziemy więc na boisko po to by wygrać. Yann Karamoh, Alberto Grassi, Matteo Scozzarella i Gaston Brugman leczą kontuzje, a zawieszony za kartki jest Juraj Kucka.


Prognoza: w 8 z 9 poprzednich starć Lecce obie drużyny strzelały gole i jednocześnie padało powyżej 2,5 bramki. Co ciekawe powyższe statystyki notowała Parma w kolejnych jedenastu meczach! Ogólnie w 78% domowych spotkań Lecce oba zespoły trafiały do siatki oraz w 72% starć wyjazdowych Parmy. Lecce musi w tym meczu atakować od pierwszej minuty, żeby móc spoglądać na wynik spotkania w Genui, a to powinno zapewnić mocno ofensywne widowisko z obu stron. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 – TAK (kurs 1,64).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów