Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Legia – Podbeskidzie

14.5.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

CUDA SIĘ ZDARZAJĄ. Podbeskidzie musi liczyć w ostatniej kolejce na bardzo wiele sprzyjających okoliczności, jeśli myśli o utrzymaniu. Przede wszystkim pierwszy i podstawowy warunek, bez którego nic innego nie można rozpatrywać to zdobycie kompletu punktów w stolicy. Jak trudne zadanie czeka ekipę z Bielska-Białej niech świadczy fakt ich wyjazdowej niemocy w tym sezonie, gdyż jako jedyni nie wygrali w delegacjach (3 remisy i 11 porażek)! Drugi warunek to porażka Stali w meczu ze Śląskiem. Gdy te dwa wydarzenia będą miały miejsce wtedy zespół Roberta Kasperczyka zostanie w Ekstraklasie. Czy to jest możliwe?

Legia – trener Michniewicz i jego podopieczni wyspecjalizowali się w ostatnich tygodniach w skutecznej grze defensywnej. W sześciu kolejnych meczach mistrzowie Polski potrafili zachować czyste konto. Obecny szkoleniowiec Legii w przeszłości był trenerem Podbeskidzia potrafiąc uratować Ekstraklasę dla Bielska-Białej: Kibicuję Podbeskidziu, oczywiście, oprócz meczów, w których gramy przeciwko nim. Wiemy, w jakiej sytuacji jest Podbeskidzie, ale każdy jest kowalem własnego losu. My swoje punkty zdobyliśmy, żeby zostać mistrzem. Podbeskidzie w dalszym ciągu ma matematyczne szanse na utrzymanie. Pracując w 2013 roku w klubie z Bielska-Białej, szanse były zdecydowanie mniejsze, a Podbeskidziu udało się zostać w lidze. Zobaczymy, co los przyniesie. Nas interesuje tylko dobra gra, zwycięstwo. Stadion zapełni się w 25 procentach. Mamy dla kogo grać. Chcemy dobrze zakończyć udaną rundę. Jedna porażka na 15 rozegranych spotkań to całkiem dobry wynik. Natomiast syatcja kadrowa przedstawia się następująco: Zabraknie między innymi Luquinhasa, Kostorza czy Pekharta. Zobaczymy, jak będzie wyglądało zdrowie Igora Lewczuka. Myślimy też o Inakim Astizie, który może pojawić się wśród rezerwowych. Zdecydujemy o tym w sobotę.


Podbeskidzie – bardzo możliwe, że tylko jeden punkt zdobyty w ostatniej ligowej kolejce w spotkaniu z Wisłą Płock (1:1) był ostatecznym ciosem dla drużyny Roberta Kasperczyka. Przed ostatnią serią spotkań beniaminek musi liczyć na mały cud, aby zachować status zespołu grającego w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie można się dziwić ich ostatniemu miejscu, skoro tarci się w 29 meczach aż 59 goli. Po tym wspominanym remisie z zespołem Płocka trener Kasperczyk dodał: Bardzo żal tego meczu. Wiedzieliśmy, że gramy z drużyną bardzo doświadczoną, wyrafinowaną, opartą na ligowcach, którzy mają dużo występów w ekstraklasie. Ale i tak uważam, że spokojnie byliśmy w stanie wygrać i zgarnąć trzy punkty.


Prognoza: bardzo niewiele przemawia w tym starciu za ekipą gości. Podbeskidzie w delegacjach potrafiło wywalczyć tylko trzy punkty w czternastu meczach, co jest zdecydowanie najgorszym wynikiem w całej lidze. W tym czasie potrafili zdobyć tylko 12 goli. Z drugiej strony Legia w ostatnich meczach dosłownie zamurowała własną bramkę nie tracąc gola w sześciu kolejnych spotkaniach. Dodatkowo Podbeskidzie nie potrafiło zdobyć gola w stolicy w czterech kolejnych meczach. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 3,0 goli (kurs 1,73).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów