Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Legia – Zagłębie Lubin

17.10.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

NOWA RZECZYWISTOŚĆ nastała dla Czesława Michniewicza. Od ponad trzech lat związany był z reprezentacją do lat 21, z którą osiągnął bardzo dobre wyniki. Teraz jednak wraca do Ekstraklasy i zadebiutuje w meczu ligowym z Zagłębiem Lubin, czyli klubem w którym osiągnął największe sukcesy. Mianowicie w sezonie 2006/07 wraz z „Miedziowymi” sięgnął po tytuł mistrzowski. Jednak Zagłębie jak mało który zespół w lidze potrafi grać na Łazienkowskiej, gdzie wygrali 3 z 6 ostatnich starć. Jak będzie tym razem?

Legia – porażka w Superpucharze z Cracovią (po rzutach karnych) na własnym stadionie to kolejny słaby mecz Legii w tym sezonie. Po odpadnięciu z europejskich pucharów Legii pozostaje tylko walka w ligowych zmaganiach. Czesław Michniewicz będzie miał czas po zakończeniu swojej pracy w kadrze na pracę w stolicy. Przed starciem z Zagłębiem ten szkoleniowiec powiedział: Oglądałem inaugurację sezonu Zagłębia na żywo wygrali z Lechem 2:1. Mają świetne stałe fragmenty gry, bardzo dobrych skrzydłowych, posiadają też wielki atut w postaci Starzyńskiego. Musimy zneutralizować skrzydła i zabezpieczyć się przed kontratakami, bo te – co pokazał ich mecz z Jagiellonią - były bardzo skuteczne. Goście będą oczywiście w lepszej sytuacji mentalnej, jednak my także jesteśmy świadomi swojej wartości i potencjału, którym dysponuje każdy z zawodników. Teraz to wszystko musimy pokazać na boisku w niedzielę. Mateusz Wieteska, Inaki Astiz, Jose Kante, Kacper Kostorz, Mateusz oraz William Remy zmagają się urazami.


Zagłębie Lubin – pokonanie Górnika to mały sukces Martina Seveli. Mimo tylko dwóch celnych strzałów i dużej dominacji gości Zagłębie potrafiło wydrzeć komplet punktów, dzięki czemu jest na czele tabeli wraz z Rakowem i właśnie Górnikiem. Zagłębie straciło tylko 4 bramki w 6 meczach i poniosło tylko jedną porażkę z liderującym Rakowem (1:2).


Prognoza: w 5 z 6 ostatnich wizyt Zagłębie potrafiło strzelać przynajmniej jedną bramką na Łazienkowskiej. Ogólnie w ostatnich siedmiu meczach na obiekcie mistrza kraju ponieśli tylko dwie porażki. W sześciu poprzednich spotkań Legii u siebie we wszystkich rozgrywkach gospodarze wygrali tylko jeden raz. Te wyniki tylko pokazują, że Legia jest w dołku fizycznym, ale również psychicznym. „Miedziowi” potrafią grać z Legią i liczę, że będą w stanie wywalczyć przynajmniej jeden punkt z osłabioną Legią. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis – Zagłębie Lubin (kurs 2,32)/ spotkanie bez remisu – Zagłębie Lubin (kurs 3,95).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów