Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Leicester-Aston Villa

17.10.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SPOTKANIE NA PODIUM. Po czterech seriach spotkań Leicester i Aston Villa zajmowały odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli. Zwycięzca niedzielnego starcia wskoczy na fotel wicelidera. Lisy nigdy nie wygrały czterech meczów na starcie sezonu i tym razem ta sztuka się nie udała, ponieważ w ostatniej kolejce został zastopowany przez West Ham. Aston Villa wciąż jest perfekcyjna, zagrała tylko 3 mecze, wszystkie wygrała, a zwycięstwo 7:2 nad Liverpoolem przejdzie do historii Premier League.

Leicester – kontuzjowani są Caglar Soyuncu i Daniel Amartey. Do gry powinni być gotowi Dennis Praet, Demarai Gray i James Maddison. Niepewny jest udział w tym meczu Jamie Vardy’ego i Jonny Evansa. Szansę debiutu powinien dostać Wesley Fofana. Lisy są na huśtawce nastrojów – po spektakularnym 5:2 na stadionie Manchesteru City, zostały rozbite u siebie przez West Ham przegrywając 0:3. Jeszcze bardziej martwi fakt, że podopieczni Brendana Rodgersa w tym spotkaniu nie oddały ani jednego strzału w  światło bramki Młotów. Kibice Lisów mają nadzieję, że do gry będzie gotowy Jamie Vardy, super snajper Leicester strzelił 5 goli w czterech ostatnich występach przeciwko Villi.

Aston Villa – niepewny jest udział w tym meczu Bjorna Engelsa i Kortneya Hause’a. do gry powinien być gotowy Keinan Davis. W ubiegłym sezonie  zdobyła 8 punktów w czterech ostatnich meczach i rzutem na taśmę uniknęła spadku do Championship. Początek tego sezonu nie przyśnił się nawet największym optymistom wśród fanów The Villans, po trzech kolejkach ich zespół ma komplet punktów, a w ostatniej kolejce sprawił mega sensację gromiąc urzędującego mistrza Anglii – Liverpool aż 7:2. Po raz pierwszy od roku 1930 Aston Villa może rozpocząć sezon od czterech wygranych z rzędu. W ostatnich dwóch meczach ligowych podopieczni Deana Smitha strzelili 10 goli, to tyle samo, co w poprzednich 14-tu spotkaniach.

Prognoza – w ubiegłym sezonie oba mecze ligowe zakończyły się wysokimi zwycięstwami Leicester – 4:0 i 4:1. Aston Villa potrafiła jednak wyeliminować Lisów z Pucharu Ligi – 1:1 na wyjeździe i 2:1 u siebie. Na King Power Stadium Leicester wygrał 3 ostatnie mecze Premier League przeciwko Villi. Oba zespoły zdumiewają w ostatnich tygodniach. Leicester potrafi pokonać 5:2 Manchester City, ale przegrać 0:3 z West Ham, natomiast Aston Villa sprawiła jedną z największych sensacji w historii Premier League gromiąc Liverpool 7:2. Patrząc na wyniki tych zespołów trudno wyrokować, jaki obraz przybierze mecz na King Power Stadium w niedzielny wieczór. Leicester ma mocny zespół, ale Aston Villa gra z niezwykłą pewnością, zbudowaną przez ostatnie rezultaty. Warto zwrócić uwagę, że Lisy w czterech ostatnich meczach o stawkę na King Power Stadium traciły minimum dwie bramki. Mimo wszystko to Leicester pozostaje faworytem tego spotkania, na swoim stadionie przegrał tylko jedno z 15-tu ostatnich spotkań przeciwko Villi, w styczniu 2004 roku. Proponowane typy: zwycięstwo Leicester – kurs 2,08/powyżej 2,5 gola – kurs 1,65.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów