Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Leverkusen – Dortmund

18.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

BRAMKOWE STARCIA. W ostatnich sezonach rywalizacja pomiędzy Bayerem Leverkusen i Borussią Dortmund była bardzo owocna, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość strzelonych goli. W siedmiu poprzednich bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami w Bundeslidze padło aż trzydzieści sześć goli, co daje ponad pięć bramek na mecz! Czy i tym razem ta średnia zostanie podtrzymana?

Leverkusen – ostatni raz cztery kolejne mecze bez zwycięstwa w Bundeslidze, czyli tak jak obecnie Bayer zanotował na przełomie października i listopada 2019 roku. Jeszcze do 19 grudnia zeszłego roku byli niepokonani w lidze. Jednak w następnych czterech potyczkach zanotowali trzy porażki i jeden remis. Exequiel Palacios, Paulinho, Santiago Arias i Mitchell Weiser zmagają się z kontuzjami.


Dortmund – tylko punkt w meczu z Mainz (1:1) i to jeszcze u siebie to z pewnością wynik mocno niekorzystny dla zespołu z Dortmundu. Borussia nowy rok zaczęła całkiem obiecująco od wywalczenia siedmiu punków w trzech meczach. Edin Terzic przed starciem z Bayerem powiedział: Leverkusen ma tyle samo punktów co my. Nie mieli łatwego startu, przed sezonem stracili swoich dwóch najlepszych strzelców, ale grają bardzo dobrą rundę. Nie będzie nam łatwo. Thorgan Hazard, Axel Witsel, Dan-Axel Zagadou oraz Marcel Schmelzer leczą kontuzje, a za kartki będzie pauzował Emre Can.


Prognoza: w każdym z pięciu poprzednich bezpośrednich starć Borussia strzelała ekipie z Leverkusen przynajmniej trzy gole. Co ciekawe Borussia strzeliła aż 27 z 32 swoich strzelonych bramek w drugich połowach spotkań! Leverkusen tracił przynajmniej jednego gola w 86% spotkań ligowych na własnym stadionie. Z kolei Borussia strzelała co najmniej jednego gola w 14 kolejnych meczach. Spodziewam się, że i tym razem w konfrontacji tych ofensywnie nastawionych zespołów goli nie zabraknie. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,65).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów