Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Mainz – Lipsk

23.5.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

SZANSA NA REWANŻ. Z pewnością na długo zostanie w pamięci zawodników, trenerów oraz kibiców Mainz pierwsze spotkanie w Lipsku. W listopadzie ubiegłego roku Lipsk zdemolował rywali wygrywając aż 8:0! Podopieczni Juliana Nagelsmanna przeciętnie rozpoczęli rozgrywki po ich wznowieniu tylko remisując z Freiburgiem (1:1), co było już ich trzecim podziałem punktów z rzędu, stąd też tracą siedem punktów do liderującego Bayernu. Czy Mainz będzie w stanie zrewanżować się ekipie Lipska za bolesną porażkę z pierwszej rundy?

Mainz – po raz pierwszy w tym sezonie zespół Mainz notuje serię trzech kolejnych spotkań bez porażki w lidze. Co muszą zrobić gracze tego klubu, aby pokonać Lipsk i zrewanżować się za bardzo dotkliwą porażkę 0:8 w pierwszym meczu? Przede wszystkim potrzebują bramki Robina Quaisona. Ten szwedzki pomocnik jeśli strzelał gola to z reguły jego zespół wygrywał. Miało to miejsce w 6 z 7 ostatnich starć. Gracze ten, czyli strzelec 12 bramek w tym sezonie stwierdził że on i jego koledzy z drużyny nadal czują wielką złość na myśl o pierwszym spotkaniu przegranym w Lipsku aż 0:8: Przeciwko Lipskowi musimy zemścić się za to, co nam zrobili w pierwszej rundzie. Kiedy o tym mówimy, nadal nas to boli, ponieważ była to bardzo dobra gra z nich strony i okropna z naszej, dlatego też musimy zemścić się na nich. Robin Zentner jest kontuzjowany.


Lipsk – w jak dobrej formie w tym sezonie jest ekipa Lipska niech świadczy fakt, że w całej zeszłej kampanii ligowej zdobyli oni 63 bramki, czyli dokładnie tyle ile mają po dwudziestu sześciu kolejkach obecnego sezonu! Brakuje im już tylko czterech trafień, aby pobić swój najlepszy wynik w Bundeslidze, który wynosi 66 bramek z rozgrywek 2016/17. To też pokazuje jak ten zespół ewoluuje pod wodzą Juliana Nagelsmanna. Niepewny jest występ w tym starciu Emila Forsberga.


Prognoza: średnia bramek, które padają w meczach tych drużyn w Bundeslidze to 3,5. Także w każdym z ich siedmiu bezpośrednich spotkań na poziomie Bundesligi padało powyżej 2,5 bramki, a w aż sześciu z nich widzieliśmy przynajmniej cztery bramki! Mainz jeszcze nie strzeliło gola w pierwszych 15 minutach u siebie w tej kampanii Bundesligi, podczas gdy Lipsk jeszcze się nie stracił żadnej bramki w delegacjach w pierwszym kwadransie. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 3,5 bramki (kurs 2,16)/ 1. gol po 28 minucie (kurs 2,33).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów