Man.Utd-Bournemouth

3.7.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

UŚMIECH DIABŁÓW. Dobre czasy chyba powracają na Old Trafford. Manchester United już przed przerwą w rozgrywkach złapał odpowiedni rytm, okazało się, że ta świetna forma ma kontynuację teraz, a Czerwone Diabły śmiało zamierzają powalczyć o miejsce w TOP4. W sobotę na Old Trafford przyjeżdża Bournemouth, który przegrał 7 z ośmiu meczów na tym obiekcie i wiele wskazuje, że i tym razem Wisienki opuszczą Manchester ze spuszczonymi głowami.

Manchester United – kontuzjowany jest Rojo. Niepewny jest udział w tym meczu Jonesa i Tuanzebe. Powrót Paula Pogby, przybycie Bruno Fernandesa, kapitalna dyspozycja strzelecka Anthony Martiala, który zdobył 8 bramek w siedmiu ostatnich meczach ligowych na Old Trafford, do tego pewniejsza postawa obrony pod wodzą Harry’ego Maguire’a, to wszystko powoduje, że Czerwone Diabły grają z rozmachem i dużą pewnością siebie. Manchester United nie przegrał żadnego z 15-tu ostatnich meczów w różnych rozgrywkach!

Bournemouth – kontuzjowani są Daniels i Francis. Zawieszony jest Callum Wilson. Zapaść Wisienek, przedostatnie miejsce w tabeli i szanse na utrzymanie topnieją. Zespół Eddiego Howe’a nie strzelił bramki z otwartej gry od 5 godzin i 51 minut! W środę Bournemouth po raz kolejny zagrał katastrofalnie ulegając u siebie Newcastle 1:4. Porażka różnicą aż trzech goli, spowodowała, że Wisienki są już poniżej Aston Villi w tabeli Premier League. Perspektywy są mizerne, po meczu na Old Trafford, Bournemouth czekają jeszcze spotkania z Tottenhamem, Leicester i Manchester City.

Prognoza – Manchester United jest na fali, wygrywa mecze pewnie, dominując w kolejnych meczach. Na Old Trafford Czerwone Diabły wygrały 4 mecze z rzędu, a w pięciu ostatnich nie straciły gola (różnica bramek 13:0!). Bournemouth z kolei przyjeżdża do Manchesteru z koszmarnym bilansem 10-ciu porażek w ostatnich 11-tu meczach. W tej sytuacji, każdy inny wynik aniżeli pewne zwycięstwo United będzie tu wielką niespodzianką.  W świetnej dyspozycji jest Bruno Fernandes, który w ostatnich 8 meczach brał udział przy 8 golach (5 bramek i 3 asysty). Portugalczyk jest też egzekutorem rzutów karnych. United uderzy na Bournemouth z całą mocą i zepchnie Wisienki do rozpaczliwej defensywy. Proponowane typy: Manchester United strzeli powyżej 2,5 gola – kurs 1,85/Manchester United strzeli bramki w obu połowach – 1,72/dokładny wynik 4:0 – kurs 8,2.