Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

M'gladbach – Dortmund

21.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

PRZEŁAMAĆ ZŁĄ PASSĘ. To niewygodne, ale Borussia Dortmund wygrała kolejnych dwanaście spotkań we wszystkich rozgrywkach ze swoją imienniczką bez względu na miejsce rozgrywania spotkania. Jednak do tej piątkowej rywalizacji M'gladbach przystępuje w bardzo dobrych nastrojach po wygraniu 4 z 5 ostatnich spotkań, w tym u siebie z Bayernem 3:2. Czy podopieczni Marco Rose przełamią swoją niemoc w potyczkach z Dortmundem?

M'gladbach – w nowym roku Borussia M'gladbach nie dała się jeszcze pokonać wygrywając trzy z czterech spotkań. W ligowej tabeli ekipa Marco Rose jest na siódmym miejscu, ale traci tylko jedno „oczko” do piątkowego rywala. Ostatni raz potrafili oni pokonać u siebie Borussię Dortmund w kwietniu 2015 roku. W dziewięciu meczach u siebie Borussia straciła tylko 9 goli, co jest trzecim wynikiem w całej lidze.


Dortmund - Edin Terzic przed ważnym piątkowym starciem powiedział: Zwycięstwa z Lipskiem i Bayernem oraz dobre występy w Lidze Mistrzów idealnie pokazują, do czego zdolna jest Borussia. Nie możemy się doczekać tego dobrego, a zarazem trudnego pojedynku. Dortmund cały czas nie potrafi w pełni ustabilizować swojej formy. Z jednej strony potrafią pokonać na wyjeździe Lipsk, ale z drugiej wpadki takie jak ta ostatnia z Mainz sprawiają, że ich szanse na skuteczną walkę o tytuł muszą odłożyć na dłuższy czas. Thorgan Hazard, Axel Witsel, Marcel Schmelzer oraz Dan-Axel Zagadou leczą urazy, a za kartki pauzuje Thomas Delaney.


Prognoza: oczywiście statystyka bezpośrednich starć w ostatnich sezonach z pewnością nie jest korzystna dla gospodarzy, ale patrząc na formę w ostatnich meczach więcej szans daję ekipie M'gladbach. Borussia M'gladbach w ligowych meczach u siebie przegrała tylko 1 z 12 poprzednich spotkań i potrafiła ograć niedawno Bayern (3:2). Z kolei Dortmund nie potrafił wygrać dwóch ostatnich spotkań nie potrafiąc pokonać u siebie będącego w strefie spadkowej Mainz (1:1). Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis – Borussia M'gladbach (kurs 1,74)/ spotkanie bez remisu - Borussia M'gladbach (kurs 2,27).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów