Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

M'gladbach – Leverkusen

22.5.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami zawsze padało bardzo wiele bramek. W 75 bezpośrednich potyczkach w Bundeslidze strzelono ich aż 249 bramek, co daje świetną średnią 3,32 bramki na mecz! Jedni, jak i drudzy pokazali w pierwszych meczach po wznowieniu ligi, że nadal świetnie prezentują się pod względem skuteczności. Borussia pokonał na wyjeździe Eintracht (3:1), a Leverkusen wygrało w Bremie (4:1). Czy i tym razem nie zabraknie bramek na Borussia-Park w Monchengladbach?

M'gladbach – po pewnej wygranej nad Eintrachtem przed podopiecznymi Marco Rose dużo trudniejszy i ważniejszy test. Borussia przed tą serią spotkań jest trzecia i traci trzy punkty do liderującego Bayernu. Na własnym stadionie wygrali 9 z 13 spotkań zdobywając 29 punktów, czyli tyle co Bayern. Pod tym względem lepsza jest tylko ich imienniczka z Dortmundu (33 punkty). Denis Zakaria i Fabian Johnson są kontuzjowani.


Leverkusen – w niesamowitej formie są nadal gracze Petera Bosza. Tylko w 2020 roku we wszystkich rozgrywkach potrafili wygrać aż 12 z 14 rozegranych spotkań, dzięki czemu są na piątej pozycji w ligowej tabeli tracąc tylko dwa punkty do najbliższego rywala. Kevin Volland i Lars Bender leczą urazy.


Prognoza: obie drużyny strzelały bramki w 85% spotkań Borussii u siebie w Bundeslidze. Co więcej drużyna ta nie potrafiła zachować czystego konta w dziewięciu poprzednich meczach o stawkę, czyli wszystkich w 2020 roku. W 6 z 7 ostatnich spotkań Leverkusen we wszystkich rozgrywkach obie drużyny strzelały gole i jednocześnie padało powyżej 2,5 bramki. Średnia goli, które padają w meczach Borussii u siebie w tym sezonie to 3,5. Natomiast w przypadku Leverkusen w delegacjach średnia wynosi 3,2 gola na mecz. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 - TAK (kurs 1,62)/ powyżej 3,5 bramki (kurs 2,24).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów