Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Midtjylland – YB Berno

15.9.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

STARCIE MISTRZÓW. Midtjylland, jak i Young Boys Berno będzie starciem mistrzów swoich krajów. Midtjylland w pełni zdominował swoje rozgrywki i z przewagą czternastu punktów zasiadł na tronie mistrzowskim. Natomiast zespół z Berna osiągnął osiem punktów przewagi nad drugim zespołem. W poprzedniej rundzie Midtjylland mierzyło się z dużo trudniejszym rywalem, aniżeli Young Boys (Klaksvik – Wyspy Owcze 3:1) gdyż był to bułgarski Ludogorets (1:0).

Midtjylland – pierwsze spotkanie ligowe nie było zbyt udane w wykonaniu mistrza Danii. Porażka na inaugurację sezonu z Sonderjyske (0:2), czyli zespołem, który w poprzednich sezonie po fazie zasadniczej był dopiero jedenasty na czternaście zespołów. Defensor Midtjylland Erik Sviatchenko powiedział przed tym spotkaniem o rywalach: To drużyna z dużym doświadczeniem zarówno z własnej ligi, w której zdobyli trzy mistrzostwa z rzędu, jak i ze sceny europejskiej, więc to trudny przeciwnik. Dodał również: Podobnie jak w przypadku Ludogorets, musimy być odważni i odważyć się iść do góry i ich zestresować. Plan gry w ostatniej rundzie zadziałał dobrze, więc musimy wyjść i zrobić to jeszcze raz, gdzie mamy dużą intensywność i tempo w grze.


YB Berno – z pewnością może imponować dyspozycja klubu z Berna w meczach domowych. W poprzednim sezonie ligowym wygrali oni u siebie 16 z 18 spotkań notując tylko dwa remisy i legitymując się świetnym wynikiem bramkowym 51:15. Nie może też dziwić ich awans do trzeciej rundy kwalifikacji, gdyż dość pewnie ograli zespół z Wysp Owczych, Klaksvik.


Prognoza: Young Boys Berno to z pewnością drużyna bardziej doświadczona i ograna w europejskich pucharach. Co ciekawe potrafili wygrać w 2012 roku w kwalifikacjach do Ligi Europy 3:0 właśnie na obiekcie Midtjylland. Po wznowieniu sezonu w czerwcu Young Boys Berno rozegrało 17 spotkań z czego aż 13 wygrali. Z kolei Midtjylland nie zachwyca, wygrywając tylko 2 z 6 ostatnich starć na własnym stadionie. Goście z Berna dodatkowo nie dali się pokonać w dziesięciu ostatnich meczach o stawkę we wszystkich rozgrywkach. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – YB Berno (kurs 1,82)/ awans – YB Berno (kurs 1,88).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów