Czas
Kursy
1.01
1000

Miedź – Górnik Zabrze

27.05.2023 17:30,
Autor zapowiedzi:

Zapowiedzi

9.6.2023

pic

ZABRZAŃSKI CUD. Pierwsze dwa mecze po ponownym przyjściu trenera Urbana dały tylko jeden punkt i sytuacja tego zespołu nie wyglądała dobrze, bo Górnik spadł do strefy spadkowej. Jednak od wygranego meczu w Lubinie z Zagłębiem (2:0) coś się zmieniło w podejściu i przede wszystkim wynikach. Sześć kolejnych wygranych, w tym ogranie walczących o podium Lecha (1:0) i Pogoń (2:1) tylko potwierdzają jak wielki potencjał jest w tym zespole. Ostatni raz zespół z Zabrza wygrał kolejnych sześć spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej jesienią 1987!

Miedź – w ostatnich 12 meczach w Ekstraklasie beniaminek nie potrafił odnieść zwycięstwa notując w tym czasie aż 8 porażek i 4 remisy. To już tylko kolejny dowód na to, że Miedź w tym sezonie kompletnie nie pasowała do Ekstraklasy. W tym sezonie gracze z Legnicy zdobyli tylko 22 punkty notując w 33 meczach tego sezonu ligowego zaledwie 4 zwycięstwa.


Górnik Zabrze – trwa kapitalna passa podopiecznych Jana Urbana. Sześć kolejnych wygranych musi budzić szacunek. Górnik z szesnastego miejsce awansował aż na szóstą pozycję! To tylko pokazuje jak dobry warsztat i podejście do zawodników ma trener Urban. Przed tym ostatnim meczem w sezonie głos zabrał Szymon Włodarczyk, który w tym sezonie zdobył 9 bramek: Wiadomo, że chcemy wygrać najbliższy mecz, wynik 7 wygranych meczów z rzędu byłby chyba rekordem Górnika. Ja też mam swój cel i chciałbym zakończyć sezon z wynikiem 10 bramek, ale to jest przy okazji. Najważniejsze żeby wygrać mecz.


Prognoza: wielka jest różnica w formie tych zespołów na przestrzeni ostatnich tygodni. Górnik notuje kapitalny czas wygrywając 6 ostatnich meczów w Ekstraklasie. Z kolei Miedź nie potrafiła odnieść zwycięstwa w ostatnich 12 meczach ligowych, notując w tym czasie 8 porażek. Zespół Jana Urbana strzelał co najmniej dwie bramki w 5 z 6 ostatnich meczów i z pewnością będzie faworytem tej rywalizacji. Miedź wygrała u siebie tylko 3 z 16 spotkań tracąc w tym czasie 23 gole. Proponowane typy: podwójna szansa 2-2 (kurs 1,66)/ Górnik Zabrze strzeli powyżej 1,5 gola (kurs 1,89)/ zwycięstwo lub remis Górnik Zabrze i powyżej 2,5 gola (kurs 2,28).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów