Czas
Kursy
1.01
1000

Monaco – Sociedad

25.11.2021 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

NIEPOKONANI. Zarówno Monaco, jak i Sociedad nie dali się pokonać w zmaganiach w grupie B Ligi Europy. Zespół z Księstwa zdobył w pierwszych czterech meczach osiem punktów, a Baskowie sześć (1 wygrana i 3 remisy). Na trzeciej pozycji jest holenderski PSV, który traci tylko jeden punkt do Sociedad. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik remisowy 1:1. Baskowie ostatni raz przegrali spotkanie o stawkę w połowie sierpnia z Barceloną (2:4). Od tego czasu podopieczni Imanola Alguacila nie dali się pokonać w kolejnych siedemnastu meczach!

Monaco – w trzech ostatnich spotkaniach o stawkę na wszystkich frontach zespół Niko Kovaca zanotował trzy kolejne remisy. W ligowych zmaganiach są dopiero na ósmym miejscu tracąc sześć punktów do podium. Lewy defensor Monaco Caio Henrique przed tym starciem powiedział: Pamiętamy pierwszy mecz z tą drużyną Realu Sociedad. Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudny mecz przeciwko świetnej drużynie, która jest na szczycie La Liga i lubi trzymać piłkę. Więc ten najbliższy mecz też nie będzie łatwy, ale gramy u siebie i musimy im narzucić nasz styl, żeby przypieczętować nasz awans, więc wyraźnie będziemy grać o zwycięstwo. Benoît Badiashile, Cesc Fabregas i Eliot Matazo leczą urazy.


Sociedad – z pewnością w tym sezonie ekipa Imanola Alguacila jest bardzo trudna do pokonania. Nie przegranie siedemnastu starć w lidze hiszpańskiej i Lidze Europy to wynik zaiste znakomity. W dziesięciu z tych spotkań potrafili zachować czyste konto. Przed spotkaniem z Monaco trener Basków stwierdził: Nasza drużyna jest bardzo dobra i bardzo podekscytowana, przed wspaniałym meczem. Podchodzimy do tego z pokorą, ale z taką samą ambicją jak zawsze. Tak lub tak, musimy wygrać i spróbujemy to zrobić.


Prognoza: w 10 z 12 poprzednich spotkań Monaco w Lidze Europy kończyło się wynikami, w których padało poniżej 2,5 gola. Natomiast w 9 z 12 ostatnich potyczek Basków w tych rozgrywkach również nie zanotowano więcej niż trzech bramek. Sociedad nie dał się pokonać w kolejnych siedemnastu meczach na wszystkich frontach. Zarówno w meczach Monaco i Sociedad w tej grupie padało poniżej 2,5 gola w 3 z 4 starć. To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu stron, gdyż trzeci PSV traci do Monaco trzy punkty, a do Basków zaledwie jeden. Oczekuję spotkania, w którym zdecydowanie większą uwagę oba zespoły będą przywiązywały do skutecznej gry defensywnej. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,8).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów