Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Montpellier – Monaco

14.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

TRUDNY CZAS I RYWAL. Dla Montpellier nastał bardzo wymagający okres. Widać, że szybkie tempo rozgrywek niekoniecznie im służy. W ostatnich pięciu meczach ligowych ponieśli oni trzy porażki nie potrafiąc wygrać choćby jeden raz. Wyniki te sprawiły, że spadli na ósme miejsce. Co gorsza w piątkowy wieczór spotykają się z Monaco. Dlaczego? W 39 poprzednich bezpośrednich starciach tych drużyn we wszystkich rozgrywkach zespół Montpellier wygrał tylko dwa razy! Jak będzie tym razem?

Montpellier – pięć kolejnych spotkań bez zwycięstwa to najgorsza seria Montpellier od października 2016 roku. W tym to sezonie Montpellier zajęło dopiero piętnaste miejsce w ligowych zmaganiach, czyli najsłabsze od swojego powrotu do Ligue 1, czyli 2009 roku. Montpellier z reguły słynęło z kapitalnej gry u siebie. W tym sezonie nie ma to jednak potwierdzenia. W dziesięciu meczach u siebie ponieśli pięć porażek i stracili aż 20 goli.


Monaco – dla zespołu z Księstwa obecny sezon jak na razie jest całkiem udany. Niko Kovac i jego podopieczni zajmują wysokie czwarte miejsce i widać, że w obecnej kampanii ligowej będą rywalizować o miejsce w europejskich pucharach. Przed piątkowym meczem trener Kovac powiedział: To dla nas ważny mecz. Na razie wyprzedzamy ich o pięć punktów, więc jest to okazja, aby oddalić się od nich. Naszym celem jest dobrze grać, a przede wszystkim wygrywać. Oni są obecnie w trudnym okresie, tak jak my w grudniu. Spodziewam się dobrego meczu od zawodników, ostatni mecz z tą drużyną w październiku nie był zbyt zadowalającym występem. Cesc Fabregas leczy kontuzję.


Prognoza: w meczach Monaco dzieje się bardzo wiele, o czym świadczy fakt, że w ich dwudziestu jeden poprzednich meczach ligowych tylko dwa razy zdarzyło się, aby do przerwy padł wynik bezbramkowy. W 6 z 7 ostatnich spotkań Montpellier w lidze obie drużyny trafiały do siatki. Średnia goli, które padają w meczach Montpellier i Monaco jest taka sama i wynosi 3,3, gola na mecz. Również w 4 z 5 poprzednich spotkań tych drużyn widzieliśmy gole z obu stron. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,7).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów