Czas
Kursy
1.01
1000

Nantes – Brest

28.01.2022 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

WIELKA SZANSA. To piątkowe spotkanie w ramach 1/8 finału Pucharu Francji będzie wielką okazją zarówno dla Nantes, jak i Brestu, aby znaleźć się w ścisłej czołówce tych rozgrywek. W Ligue 1 obaj rywale prezentuję się bardzo podobnie, gdyż Nantes jest dziewiąte (32 punkty), a Brest trzynaste (28 punktów). Popularne „Kanarki” przystąpią do tej rywalizacji z pewną przewagą psychologiczną, gdyż wygrali trzy ostatnie mecze z Brestem w Ligue1. Czy podobnie będzie w Pucharze Francji?

Nantes – ostatnie tygodnie są bardzo owocne dla tego zespołu. Antoine Kombouare i jego podopieczni przegrali tylko 1 z 8 poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Przed tym zbliżającym się spotkaniem szkoleniowiec Nantes stwierdził: Odkładamy ligę, aby skupić się na Pucharze. Spodziewamy się trudnego, skomplikowanego meczu, z przeciwnikiem, który dobrze się prezentuje. Mamy szansę zagrać u siebie i musimy ją wykorzystać, aby się zakwalifikować. Podejdziemy do tego meczu z największą powagą i pokorą. Brest właśnie pokonał aktualnych mistrzów Francji (Lille). Jedno jest pewne, to nie będzie Brest z którym mogliśmy się zmierzyć na początku sezonu. Musimy bazować po naszej dynamice, grając odpowiedzialnie w defensywie, a także będąc skutecznym w ofensywie.


Brest - Michel Der Zakarian po czterech latach pracy opuścił Montpellier i trzeba przyznać, że z ekipą Brestu spisuje się całkiem solidnie. W ostatnich piętnastu meczach o stawkę ponieśli tylko trzy porażki. Gdyby w ostatnich pięciu meczach ligowych nie ponieśli trzech porażek to mogliby być w strefie europejskich pucharów, ale wygrywając ostatnie mecz u siebie z Lille pokazali, że są bardzo groźnym zespołem.


Prognoza: w siedmiu poprzednich bezpośrednich meczach pomiędzy Nantes i Brestem we wszystkich rozgrywkach oba zespoły trafiały do siatki. Dodatkowo w 8 z 9 ich wcześniejszych potyczek zanotowano przynajmniej trzy gole. Nantes strzelało ekipie Brestu przynajmniej trzy gole w każdej z poprzednich trzech konfrontacji. W ośmiu z ostatnich dziesięciu spotkań Brestu w Pucharze Francji również padało powyżej 2,5 gola. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,0 goli (kurs 1,57)/ powyżej 2,5 gola (kurs 2,1).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów