Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Newcastle-W.H.U.

4.7.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SROKI W UDERZENIU. Newcastle nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów, to najlepsza seria od końcówki sezonu 2015/16, kiedy to Sroki zaliczyły 6 takich spotkań. Mamy do czynienia ze przemianą Srok. Przed przerwą w rozgrywkach Newcastle miał najmniej zdobytych goli w Premier League, jednak po restarcie strzelił aż 8 bramek i tylko Manchester City jest lepszy w tym względzie. West Ham wygrał ostatnio z Chelsea, to bardzo ważne zwycięstwo, ale trzeba pamiętać, że Młoty przegrały 7 meczów z rzędu na wyjeździe, tak źle nie było od grudnia 2006 roku.

Newcastle- w środę zanotował pewne zwycięstwo nad Bournemouth (4:1), i to był piąty ligowy mecz bez porażki podopiecznych Steve’a Bruce’a. To drugie zwycięstwo po restarcie rozgrywek różnicą trzech bramek (po 3:0 z Sheffield Utd). Sroki pod wodzą tego szkoleniowca mogą ze spokojem oczekiwać finiszu rozgrywek. Okazałe zwycięstwa z Sheffield Utd i Bournemouth, pokazują, że Bruce ze swoimi podopiecznymi mocno pracowali nad skutecznością, The Magpies wciąż mają strzelają tylko jednego gola na mecz grając u siebie. Niepewny jest udział w tym spotkaniu Javiego Manquillo i Seana Longstaffa. Kontuzjowani są Clark, oraz Lejeune.

West Ham – po porażkach z Wolves i Tottenham, Młoty sprawiły sporą niespodziankę pokonując, walczącą o Ligę Mistrzów, Chelsea. To zwycięstwo pozwoliło ekipie Davida Moyesa odskoczyć od strefy spadkowej na trzy punkty. Wygrana nad tak renomowanym rywalem przywróci The Hammers niezbędną pewność siebie, jakże ważną w walce o utrzymanie. Młoty koniecznie muszą poprawić grę na wyjeździe, przegrali 7 meczów z rzędu w delegacjach, przy różnicy goli 4:15. Niepewny jest udział w tym meczu Arthura Masuaku, Marka Noble’a i Sebastiana Hallera. Kontuzjowany jest Snodgrass.

Prognoza – jeżeli trudno obstawiać mecz Burnley kontra Sheffield Utd, to co dopiero mówić o spotkaniu Newcastle z West Ham. Powyżej przytaczam statystykę, która mówi, że Sroki strzelają średnio tylko jedną bramkę na mecz grając u siebie, ale w trzech ostatnich spotkaniach zespół ten strzelił aż 8 goli. Młoty z kolei grają tragicznie na wyjeździe – przegrali 7 kolejnych takich spotkań, ale wygrali z Chelsea, a takie zwycięstwo może ich ponieść i poprowadzić do następnych triumfów. Newcastle jest ostatnio wyjątkowo skuteczny, a West Ham w trzech kolejnych meczach tracił regularnie po 2 gole. W listopadowym meczu pomiędzy tymi klubami na London Stadium Newcastle wygrał 3:2 i zakładam, że również tym razem zobaczymy kilka bramek. Minimalnie większe szanse na zwycięstwo przyznaję gospodarzom, który nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów, a Młoty są obciążone siedmioma przegranymi z rzędu w delegacjach. Proponowane typy: Newcastle spotkanie bez remisu – kurs 1,85/obie drużyny strzelą gola – kurs 1,72.

Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów