Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Osnabruck-Hannover

22.5.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

BĘDZIE OSTRO. W Osnabruck spotkają się dwa zespoły zagrożone spadkiem. Miejscowy Vfl podejmie Hannover. Goście zagrają po raz pierwszy po przerwie związanej z pandemią. W obu zespołach piłkarze walczą ostro i są najczęściej karani czerwonymi kartkami. Gracze Hannoveru aż 7 razy w tym sezonie wylatywali z boiska, drudzy w tej niechlubnej klasyfikacji są zawodnicy Osnabruck, którzy zobaczyli 6 czerwonych kartek. Zapowiada się ostra walka w sobotnie popołudnie na stadionie Bremera Brucka.

Osnabruck – przed tygodniem sprawił ogromną niespodziankę remisując na wyjeździe z liderem tabeli, Arminią Bielefeld 1:1. Skazani na pożarcie goście, wyrównali w 94 minucie, po bramce Alvareza. Ten remis niewiele zmienił w sytuacji Osnabruck, a ta jest wciąż bardzo trudna, zespół ten ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Vfl pozostaje bez zwycięstwa w roku 2020 i nie wygrał żadnego z 9 ostatnich meczów ligowych. Po raz ostatni posmakował zwycięstwa w połowie grudnia, pokonując w domu Dynamo Drezno 3:0. W czterech ostatnich meczach u siebie Osnabruck zdobył tylko 1 punkt.

Hannover 96 – to będzie pierwszy mecz tego zespołu, po przerwie w rozgrywkach. Przed tygodniem Hannover nie grał, ponieważ w ekipie z Drezna, kilku piłkarzy jest zarażonych wirusem. Ten sezon jest wielkim rozczarowaniem dla tego klubu, przed rozgrywkami był wymieniany wśród faworytów do awansu, tymczasem po 25 kolejkach ma zaledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Przed przerwą w rozgrywkach zabłysnęło jednak światełko w tunelu, Hannover wygrał 2 ostatnie mecze, w obu strzelając po 3 gole – 3:1 z Kiel u siebie i 3:0 z Nurnberg na wyjeździe.

Prognoza – bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Hannover ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową i jeden mecz zaległy. Osnabruck jest tuż nad kreską, ale przed tygodniem sprawił niespodziankę zdobywając punkt na boiska lidera z Bielefeld. Gospodarze pozostają bez zwycięstwa od dziewięciu spotkań i moim zdaniem, ta zła seria zostanie tutaj podtrzymana. Hannover tuż przed przerwą w rozgrywkach pokazał, że wchodzi na właściwą ścieżkę i ma wystarczająco mocny skład, aby pokusić się o zdobycie kompletu oczek. Hannover to trzecia najlepsza ekipa w 2. Bundeslidze biorąc pod uwagę spotkania wyjazdowe. Zagram na zwycięstwo gości, ale w bezpieczniejszym wariancie – spotkanie bez remisu, po kursie 1,71.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów