Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Paderborn – Hoffenheim

22.5.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

TRUDNY CZAS. Kibice Paderborn coraz bardziej muszą się przyzwyczajać, że w przyszłym sezonie ich ulubieńcy będą grali na drugim froncie rozgrywkowym. Zespół ten zamyka obecnie ligową tabelę tracąc dziesięć punktów do bezpiecznej strefy. Paderborn nie potrafiło wygrać żadnego z siedmiu starć ligowych (w tym pięć porażek). Podobną serię notują gracze z Hoffenheim (siedem spotkań bez zwycięstwa) i także w tym czasie również ponieśli pięć porażek.

Paderborn – w tym roku stadion w Paderborn nie jest zbyt przyjazny dla własnych graczy. W 2020 roku rozegrano do tej pory w lidze na obiekcie tej drużyny cztery spotkania i w każdym z nich zespół ten doznawała porażki. Ogólnie potrafili oni w tym sezonie u siebie wygrać tylko 2 z 13 spotkań, ponosząc w tym czasie aż 10 porażek. Luca Kilian i Sven Michel zmagają się z kontuzjami.


Hoffenheim – jak do tej pory Hoffenheim lepiej punktuje na wyjeździe, aniżeli u siebie. W delegacjach ponieśli tylko 3 porażki w 12 meczach, a na własnym obiekcie doznali aż 8 wpadek w 14 potyczkach. Co więcej jak wspomniałem na wstępie znacznie lepiej bronią poza własnym stadionem, gdzie stracili 12 bramek w 12 meczach, a u siebie dali sobie strzelić już 34 gole! Ishak Belfodil, Sargis Adamyan oraz Andrej Kramaric są kontuzjowani.


Prognoza: w obecnym sezonie Hoffenheim straciło najmniej bramek z wszystkich drużyn w lidze w meczach wyjazdowych (w 12 potyczkach stracili 12 bramek). W ostatnich jedenastu meczach w delegacjach doznali tylko dwóch porażek, wygrywając m.in. w Monachium z Bayernem (2:1). Hoffenheim zachowało czyste konto w pięciu poprzednich meczach ligowych przeciwko Paderborn i w każdym z tych spotkań padało poniżej 2,5 bramki. Co ciekawe Paderborn jest drużyną przeciwko której rywale na ich stadionie zdobywają najwięcej rzutów rożnych – 6,46. Z kolei Hoffenheim prowadzi w całej lidze pod względem ilości wykonanych rzutów rożnych w delegacjach – 7,42. Proponowane typy na to spotkanie: Hoffenheim powyżej 5,5 rzutów rożnych (kurs 1,89)/ obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 – NIE (kurs 1,92)/ więcej rzutów rożnych – Hoffenheim (kurs 2).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów