Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Peru – Brazylia

16.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

SIŁA GOSPODARZA. Podopieczni Tite nadal się nie zatrzymują wygrywając na inaugurację Wenezuelę (3:0), co było już ich ósmym kolejnym zwycięstwem! Co więcej w siedmiu z tych wspomnianych spotkań Brazylia potrafiła zachować czyste konto. Ich rywale dopiero tym spotkaniem rozpoczynają zmagania na tym turnieju. Co ciekawe ostatni raz Brazylia przegrała spotkanie w Copa America na własnym stadionie w 1975 roku przeciwko...Peru. Czy gospodarze podtrzymają swoją serię zwycięstw?

Peru – wygrana w ostatnim meczu z Ekwadorem w ramach kwalifikacji do Mundialu (2:1) przerwała fatalną passę ośmiu kolejnych spotkań bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. W tych wspomnianych meczach reprezentacja ta doznała sześciu porażek oraz zanotowała dwa remisy. Również patrząc na bezpośrednią rywalizację w meczach z Brazylią nie mogą kibice tej reprezentacji liczyć na wiele, gdyż Peru przegrało 34 z 48 potyczek z obecnymi gospodarzami turnieju.


Brazylia – obecny turniej będzie kolejną szansą dla ekipy Tite na wygranie tego turnieju po raz dziesiąty. Do przewodzących w tej klasyfikacji Urugwajczyków będzie im wtedy brakować pięciu triumfów. Patrząc przez pryzmat wyników osiąganych w ostatnich miesiącach to z pewnością kadra Brazylii jest głównym faworytem do końcowego triumfu.


Prognoza: Brazylia wygrała wszystkie cztery ostatnie spotkania z Peru, kiedy przychodziło do rywalizacji o punkty. W każdym z tych spotkań ekipa Tite strzelała rywalom przynajmniej dwa gole. Jak wspomniałem na wstępie gospodarze tegorocznego Copa America wygrali osiem kolejnych spotkań, w siedmiu z nich zachowując czyste konto. Z kolei Peru przegrało 6 z 9 poprzednich starć, a w 3 z 4 ostatnich potyczek nie potrafili strzelić gola. Defensywa jest obecnie bardzo mocną stroną Brazylii i myślę, że zespół Peru nie będzie w stanie skruszyć muru gospodarzy. Proponowane typy na to spotkanie: Brazylia wygra do zera - TAK (kurs 1,67).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów