Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Piast – Lechia

22.11.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

PRZEŁAMANIE. Kibice Piasta w końcu się doczekali pierwszego zwycięstwa swoich ulubieńców w Ekstraklasie. Podopieczni Waldemara Fornalika potrzebowali na to aż dziewięciu ligowych kolejek. Natomiast Lechia po wygranej nad Śląskiem (3:2) wskoczyła na czwarte miejsce i traci już tylko cztery punkty do Rakowa po rozegraniu dziewięciu spotkań. Lechia wygrała pięć ostatnich potyczek z Piastem. Czy podopieczni Piotra Stokowca podtrzymają tą świetną passę?

Piast – wygrana w Zabrzu (2:1) to wielki krok dla Piasta. Troszkę niewytłumaczalna była ich postawa w pierwszych ośmiu kolejkach, gdzie potrafili sięgnąć tylko po dwa punkty oraz strzelić pięć bramek. Gerard Badia po wygranej nad Górnikiem powiedział: Mamy maraton gier, bo już w poniedziałek kolejne ligowe spotkanie z Lechią. Zobaczymy czy będzie mógł zagrać Mikkel Kirkeskov, który nabawił się urazu. Na pewno jednak podejdziemy do gry podbudowani wygraną w derbach. U siebie gramy oczywiście o trzy punkty.


Lechia – mecz ze Śląskiem nie był łatwy dla ekipy Piotra Stokowca. Jednak Lechia pokazała charakter i potrafiła odwrócić losy spotkania (3:2). Wygrana ta była już trzecią z rzędu licząc ligę i Puchar Polski. Jednak cały czas szkoleniowiec zespołu z Gdańska musi odbudowywać swoich podopiecznych po wirusie, który mocno dotknął tą drużynę: Po długiej przerwie drużyna nie ma jednak poprzedniej pewności i dobrze, że mieliśmy we wtorek przetarcie w postaci meczu w Pucharze Polski. Widać było, że w drugiej połowie piłkarze lepiej się czuli, że pokonywali barierę fizyczną oraz braku gry. Weszli też kolejni zawodnicy i również pokazali swoją jakość.


Prognoza: Lechia nie tylko wygrała pięć ostatnich spotkań z Piastem we wszystkich rozgrywkach, ale również bardzo dobrze radzi sobie w Gliwicach, gdzie ostatni raz przegrali w kwietniu 2016 roku. Od tego momentu Lechia nie przegrała na obiekcie Piasta siedmiu kolejnych konfrontacji, notując w tym czasie 4 zwycięstwa i 3 remisy. Piast wprawdzie wygrał w Zabrzu, ale swoją formą nie zachwycił. Lechia ma wyraźny patent na Piasta i liczę, że ta tendencja zostanie podtrzymana. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis - Lechia (kurs 1,7)/ spotkanie bez remisu – Lechia (kurs 2,35).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów