Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Podbeskidzie – Warta

18.10.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

ATUT WŁASNEGO BOISKA. To z reguły był bardzo ważny i istotny argument, ale wobec obecnej sytuacji i braku kibiców troszkę stracił na wartości. Jednak patrząc przez pryzmat poprzednich lat oraz wzajemnych konfrontacji obu poniedziałkowych rywali własny stadion praktycznie gwarantuje punkty. W dwunastu kolejnych bezpośrednich meczach we wszystkich rozgrywkach o stawkę tylko jeden raz zdarzyło się, aby zespół gości wywalczył remis! W pozostałych jedenastu zawsze triumfował zespół gospodarzy. Czy i tak będzie w poniedziałkowy wieczór?

Podbeskidzie – ponad cztery lata musieli czekać kibice z Bielska-Białej na triumf swoich ulubieńców w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wygrana nad Stalą Mielec (1:0) pozwoliła przynajmniej na chwilę zapomnieć o mocno przeciętnym początku sezonu, w którym szczególnie defensywa była na bardzo niskim poziomie. Wystarczy przypomnieć, że beniaminek z Bielska-Białej stracił w pierwszych sześciu meczach aż szesnaście bramek.


Warta – po wygranej nad Wisłą Płock (3:1) i pierwszym zwycięstwie w Ekstraklasie w tym sezonie podopieczni Piotra Tworka nie mogli rozegrać kolejnego meczu z uwagi na wykrycie koronawirusa w zespole z Poznania. Stąd też forma i dyspozycja graczy Warty pozostaje wielką niewiadomą również w oczach szkoleniowca tej drużyny: Podczas wygranego spotkania w Płocku wyglądaliśmy bardzo fajnie i liczyliśmy na powtórkę w starciu z Legią. Zamiast tego mieliśmy pauzę i dość szalone przygotowania. Cieszę się jednak, że w sobotnich zajęciach wzięła udział duża grupa piłkarzy, a ich forma wygląda dobrze. Sam jestem ciekaw jak zareagujemy w meczu z Podbeskidziem. Nie mogliśmy ostatnio zorganizować sparingu, ani nawet gry wewnętrznej. Bazowaliśmy tylko na treningach. Dlatego pierwsze minuty po powrocie mogą być trudne. Mimo to wierzę, że szybko złapiemy rytm.


Prognoza: w poprzednich sześciu bezpośrednich meczach tych zespołów w Bielsku-Białej w rozgrywkach ligowych zawsze wygrywali gracze Podbeskidzia. Gospodarze z pewnością będą podbudowani ostatnim triumfem nad Stalą Mielec (1:0). Z drugiej strony wielką niewiadomą jest formą graczy z Poznania i ich stan zdrowia po przejściu przez ten zespół wirusa. Sam szkoleniowiec Warty stwierdza ten fakt. Więcej szans w tej rywalizacji daję ekipie Podbeskidzia. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – Podbeskidzie (kurs 1,61)/ podwójna szansa 1-1 (kurs 1,87).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów