Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Pogoń – Jagiellonia

4.7.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

STRZELECKA NIEMOC. W tym sezonie gracze Pogoni mają wielkie problemy z trafieniem do bramki rywali. Spośród wszystkich drużyn w lidze tylko dwie (ostatni ŁKS – 28 i przedostatnia Korona – 25) strzeliły mniej bramek od zespołu ze Szczecina (30). Tylko dwa razy zdarzyło się w przypadku „Dumy Pomorza”, aby drużyna ta na własnym obiekcie strzeliła więcej niż jedną bramkę! Jagiellonia nie przegrała czterech poprzednich spotkań ligowych w Szczecinie. Czy w niedzielne popołudnie Pogoń poprawi swoją skuteczność?

Pogoń – w związku z powyższymi faktami nie może dziwić, że Pogoń z ostatnich dwunastu spotkań potrafiła wygrać tylko jeden raz. Wyniki te sprawiają, że zespół ten zamyka tabelę grupy mistrzowskiej i tak naprawdę nie ma najmniejszych szans na jakąkolwiek walkę o podium. Musimy zdobywać bramki. O tym rozmawiamy codziennie. Do tego, jeśli chce się wygrać mecz, trzeba strzelić o jedną więcej, albo żadnej nie stracić. W ostatnich meczach mieliśmy dużo sytuacji, dużo strzałów. Znajdowaliśmy się często na połowie przeciwnika. Jeśli ma się te sytuacje, a nie zdobywa gola, to zależy to od jakości. Brakowało nam też troszeczkę szczęścia. Nawet wczoraj rozmawiałem z drużyną i mówiłem, że musimy lepiej wykańczać sytuacje, być bardziej skoncentrowani. Jeszcze też odrobinę bardziej zmotywowani i pewni siebie. Wtedy jestem pewny, że będziemy strzelali i wygrywali mecze - mówił trener Kosta Runjaic. W ekipie gospodarzy zabraknie Igora Łasickiego, Marcela Wędrychowskiego i Kacpra Kozłowskiego.


Jagiellonia – po serii sześciu kolejnych spotkań bez porażki w lidze przyszedł troszkę słabszy okres. W czterech ostatnich meczach „Jaga” sięgnęła po tylko cztery punkty. Iwajło Petew i jego podopieczni mają jeszcze szansę na walkę o europejskie puchary (tracąc 6 punktów), ale bezwzględnie muszą wygrać w Szczecinie. Ten bułgarski szkoleniowiec przed niedzielnym spotkaniem stwierdził: Najważniejsze jest nasze podejście. Ważne jest to, co prezentujemy podczas meczu. Nie mogę powiedzieć niczego innego. Musimy tam pojechać, zagrać dobrze. Podoba mi się, jak gra ta drużyna. Szanujemy ich, ale mamy nasz cel. Są nim trzy punkty. Wiem, że nie będzie to łatwe, ale będziemy walczyć do końca. Dejan Iliev, Bartosz Kwiecień oraz Maciej Makuszewski leczą urazy.


Prognoza: w 4 z 5 poprzednich bezpośrednich spotkań pomiędzy Pogonią i Jagiellonią obie drużyny strzelały gole i jednocześnie padało powyżej 2,5 bramki. Jagiellonia traciła przynajmniej jedną bramkę w 11 z 13 ostatnich spotkań wyjazdowych o stawkę. Mimo tego, że „Duma Pomorza” nie grzeszy skutecznością to u siebie strzelała co najmniej jedną bramkę w 12 z 16 starć w tym sezonie. Pogoń tworzy sytuację, ale ma problem z ich finalizacją. Liczę, że w tym zbliżającym się starciu zobaczymy bramki z obu stron, tak jak to miało miejsce w ich dwóch wcześniejszych potyczkach w tym sezonie (1:2 i 2:3). Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,68).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów