Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Portugalia – Niemcy

18.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

KOLEJNY REKORD. Nie może dziwić, że Cristiano Ronaldo po raz kolejny wpisał się do historii. Tym razem strzelając dwie bramki w meczu z Węgrami (3:0), czyli dziesiątego i jedenastego gola w finałach mistrzostw Europy, dzięki czemu portugalski zawodnik wyprzedził w klasyfikacji najlepszych strzelców wszech czasów Michela Platiniego (9 goli). Czy gracz Juventusu powiększy swój dorobek w starciu z Niemcami?

Portugalia – wygrana nad Węgrami była w pełni zasłużona, ale trzeba przyznać, że obrońcy tytułu mieli duże problemy ze skutecznością. Jednak gdy worek się rozwiązał to w pełni pokazali swoją jakość. Triumf nad Węgrami był wręcz koniecznością, aby do kolejnych spotkań z trudnymi rywalami w grupie przystąpić z większym spokojem. W ostatnich szesnastu meczach Portugalczycy doznali tylko jednej porażki z Francją (0:1). Selekcjoner kadry Portugalii Fernando Santos stwierdził: Zaczęliśmy od zwycięstwa, ale to tylko trzy punkty. Przed nami dwa bardzo ważne mecze. To jest EURO i musimy być konsekwentni.


Niemcy – nie lada problem ma Joachim Loew przed kolejnymi meczami. Jego podopieczni zagrali naprawdę bardzo przeciętnie z Francją, nie mając kompletnie pomysłu na rozmontowanie defensywy mistrzów świata. Nie pomógł nawet własnym stadion w Monachium, na którym również zagrają z Portugalią. W czterech poprzednich meczach Niemcy odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Selekcjoner reprezentacji Niemiec dodał: Ambicja i determinacja zespołu pozostają wzorowe. Dlatego wiemy, że możemy odwrócić sytuację. Jeśli będziemy bardziej energiczni z przodu, będziemy w stanie pokonać Portugalię.


Prognoza: wprawdzie Niemcy wygrali cztery ostatnie bezpośrednie starcia z Portugalią, ale ostatnie z tych wspomnianych starć odbyło się w 2014 roku, kiedy to jeszcze Niemcy byli w dużo lepszej dyspozycji, niż obecnie. Niemcy w poprzednich czternastu potyczkach potrafili odnieść zaledwie sześć zwycięstw, co dla takiej drużyny jest bardzo słabym wynikiem. Z kolei Portugalczycy wyglądają znacznie lepiej jako zespół, co potwierdzają w ostatnich miesiącach dając się pokonać tylko jeden raz w szesnastu ostatnich konfrontacjach. Dodatkowo w tym meczu to bardziej Niemcy będą zmuszeni atakować, co przy ich obecnej formie nie jest dobrą wiadomością, co można było doskonale zobaczyć w meczu z Francją. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis - Portugalia (kurs 1,6)/ spotkanie bez remisu – Portugalia (kurs 2,32).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów