Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

PSG – Metz

15.9.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

PROBLEMY MISTRZA. Drugie spotkanie w nowym sezonie i druga porażka. PSG fatalnie rozpoczyna sezon i widać, że podopieczni Thomasa Tuchela są dalecy od wysokiej formy i od trzymania nerwów na wodzy. Oprócz ciągle wielkiej ilości nieobecnych trójka graczy - Neymar, Leandro Paredes i Layvin Kurzawa zobaczyła w klasyku z Marsylią czerwone kartki i również nie zagra z Metz. Licząc finał Ligi Mistrzów była to trzecia z rzędu porażka zespołu z Paryża i trzecia w identycznych rozmiarach 0:1.

PSG – niemiecki szkoleniowiec PSG ma cały czas pod górkę. Po porażce z Marsylią już pojawiają się głosy, że dni tego szkoleniowca w Paryżu są policzone. Od restartu brakowało nam napastników. Nie jestem pewien, czy mogliśmy rozegrać lepszy mecz przeciwko Marsylii, wiedząc, że zagraliśmy w finale Ligi Mistrzów i nie mieliśmy czasu na przygotowania. Nie ryzykowaliśmy i musimy być bardziej kliniczni – stwierdził Thomas Tuchel. Dodało on również o kadrowych brakach: Mbappe i Florenzi nie będą z nami, podobnie jak trzech graczy (Neymar, Leandro Paredes i Layvin Kurzawa), którzy dostali czerwone kartki przeciwko Marsylii. Reszta drużyny jest dostępna, niektórzy dołączą do nas z powrotem na najbliższych treningach, a pewnych wyborów dokonamy później. Navas i Kehrer są na razie niepewni.


Metz – dla Metz będzie to drugi sezon po powrocie do Ligue 1. W zeszłym zatrzymanym przedwcześnie sezonie Metz zajęło piętnaste miejsce, ale dość pewnie utrzymali się w lidze. Początek tego sezonu to dwie porażki i ani jednej strzelonej oraz w perspektywie wyprawa do Paryża.


Prognoza: w pierwszych dwóch meczach z trudnymi rywalami, czyli z Monaco u siebie (0:1) i Lille na wyjeździe (0:1) przegrywali w najniższych możliwych rozmiarach. Zważając na brak siły ognia w PSG i dodatkowo wielkie perturbacje w przygotowania, a raczej ich brakiem, nie spodziewam się po zespole gospodarzy zbyt wiele jakości w ofensywie. W meczach Metz w poprzednim sezonie w delegacjach średnio padało tylko 1,9 bramki. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 3,5 bramki (kurs 1,68).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów