Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Q.P.R. - Fulham

29.6.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

BEZ PUNKTÓW, BEZ BRAMEK. Po restarcie rozgrywek panują minorowe nastroje w dwóch londyńskich klubach – zarówno Q.P.R., jak i Fulham przegrały oba swoje mecze i w obu przypadkach przegrywały swoje spotkania bez zdobycia choćby jednego gola. Q.P.R. straciło szansę, aby włączyć się do gry w barażach, a Fulham ma już niewielkie szanse, aby uzyskać bezpośredni awans do Premier League. Kto będzie górą w tych derbach Zachodniego Londynu?

Q.P.R. – Mark Warburton ma do dyspozycji wszystkich graczy. Dwa mecze i dwie porażki po restarcie rozgrywek, w obu przypadkach w spotkaniach przeciwko klubom walczącym o utrzymanie. Najpierw Q.P.R. przegrał u siebie z outsiderem rozgrywek, Barnsley, a w sobotę przegrał na stadionie Charlton, w obu przypadkach po 0:1. Na szczęście przed zawieszeniem rozgrywek, Rangers miał serię sześciu meczów bez porażki i teraz ma w miarę bezpieczną, 8-punktową przewagę nad strefą spadkową. Na Loftus Road pada sporo goli, w 14 z 20 ostatnich meczów na tym obiekcie obie drużyny strzelały gola.

Fulham – zawieszony jest Neeskens Kebano, poza nim wszyscy gracze są do dyspozycji Scotta Parkera. Podobnie jak Q.P.R., The Cottagers przegrali oba mecze po restarcie rozgrywek i w tej sytuacji szanse na bezpośredni awans do Premier League stopniały niemal do zera. Fulham przegrał dwa bardzo ważne mecze, najpierw w derbach Londynu z Brentford 0:2, a w sobotę uległ Leeds 0:3. Po tych meczach Wieśniaki tracą 7 punktów do drugiego West Bromwich, i mają taką samą przewagę nad siódmym Preston. W tej sytuacji jest wielce prawdopodobne, że Fulham zagra w barażach.

Prognoza – obie drużyny zaliczyły po dwie wpadki, po wznowieniu rozgrywek. Teraz będą chciały powrócić na ścieżkę zwycięstw. Q.P.R. usadowił się w środku tabeli i prawdopodobnie w przyszłym sezonie też zagra na poziomie Championship. Fulham walczy o awans do Premier League. W meczach pomiędzy tymi klubami zawsze możemy oczekiwać na bramki, w sześciu ostatnich spotkaniach Q.P.R. – Fulham, obie drużyny strzelały gola, a w 8 z 9 ostatnich takich spotkań padały wyniki powyżej 2,5 gola. Trudno jednak stawiać w tym meczu na powyżej 2,5 gola, wszak te zespoły nie strzeliły jeszcze bramki po wznowieniu rozgrywek. W tym spotkaniu postawię, że bramka padnie w ostatnim kwadransie meczu. To bardzo częsty przypadek w meczach z udziałem zarówno Q.P.R., jak i Fulham. Q.P.R. stracił aż 15 bramek w tym czasie (strzelił 9), Fulham z kolei strzelił 12 goli (stracił 11). Mój typ: padnie gol po 75 minucie – kurs 2,07.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów