Czas
Kursy
1.01
1000

Rapid W. - West Ham

25.11.2021 18:45,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

OSTATNI Z PIERWSZYMI. W Wiedniu ostatni w tabeli Rapid podejmie lidera West Ham. Jednak wiedeńczycy wciąż jeszcze mają szanse na awans, ale do tego potrzebne będzie zwycięstwo nad Młotami. West Ham ma niemal pewne pierwsze miejsce na zakończenie fazy grupowej, ale żeby mieć to już zapewnione powinien wygrać w Austrii. Oczywiście na przebieg tego spotkania bardzo duży wpływ będzie miała selekcja Davida Moyesa. Czy Szkot zdecyduje się wystawić mocną podstawową "11" w Wiedniu?

Rapid Wiedeń – bardzo długa lista kontuzjowanych graczy, są na niej Leo Greiml, Bernhard Unger, Lukas Sulzbacher, Lion Schuster, Oliver Strunz, Richard Strebinger i Christopher Dibon. W ostatnim meczu Ligi Europy Rapid przegrał w Zagrzebiu 1:3, jest na ostatnim miejscu w Grupie H i w czwartek musi pokonać u siebie West Ham, aby zachować szanse na awans. Rapid Wiedeń trzykrotnie rywalizował z drużynami angielskimi w Lidze Europy i zawsze takie mecze przegrywał. Dla tego klubu będzie to mecz numer 300 w europejskich pucharach.

West Ham – jedynym kontuzjowanym graczem jest Angelo Ogbonna (z powodu kontuzji kolana nie zagra do końca sezonu). W sobotę Młoty przegrały na stadionie Molineux Stadium w Wolverhampton 0:1 i tym samym zakończona została seria 11-tu wyjazdowych meczów na wyjeździe. Ciekawostką jest, że w każdym z pięciu ostatnich zwycięstw West Ham na wyjeździe w trakcie tych spotkań widniał wynik 1:1. Wyłączając kwalifikacje, angielskie kluby nie przegrały żadnego z 27 meczów rywalizując przeciwko klubom austriackim w europejskich pucharach.  

Prognoza – myślę, że David Moyes wystawi w tym meczu wystarczająco mocny skład, aby wygrać ten mecz i zapewnić sobie pierwsze miejsce w Grupie H. Rapidu jednak absolutnie nie można lekceważyć, zespół ten jest w dobrej formie, od porażki na London Stadium z West Ham (0:2) rozegrał 9 meczów i we wszystkich zdobywał bramki. Z kolei West Ham zaliczył tylko jedne czyste konto w ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych, a w poprzedniej kolejce Ligi Europy zremisował 2:2 na stadionie w Genk. W ośmiu z dziewięciu ostatnich meczów Rapidu w europejskich pucharach padały bramki po 80 minucie spotkań. W czterech spotkaniach z udziałem Młotów, padło 5 goli po 75 minucie. Proponowane typy: obie drużyny strzelą gola – kurs 1,65/padnie gol po 75 minucie – kurs 2,0.  

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów