Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Real – Bilbao

13.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

CIĘŻKI POCZĄTEK swojej pracy w Bilbao ma nowy szkoleniowiec, czyli Marcelino. Po inauguracyjnej porażce z Barceloną (2:3) on i jego podopieczni mieli się zmierzyć w Madrycie z Atletico, ale przez atak zimy spotkanie się nie odbyło. Kolejne spotkanie to starcie z Realem w półfinale Superpucharu kraju. To z pewnością iście piorunujący początek pracy w nowym klubie! Real nie przegrał kolejnych jedenastu spotkań z Bilbao we wszystkich rozgrywkach.

Real – cały czas w Madrycie nie mogą się pogodzić z bezbramkowym remisem w Pampelunie. Starcie to odbywało się w trudnych zimowych warunkach. Zinedine Zidane dodał raz jeszcze o tej sytuacji: Dla mnie warunki nie były odpowiednie do rozgrywania dobrego meczu futbolu. Nic więcej, tyle. Powtarzam się, ale tak właśnie jest. „Królewscy” nie przegrali dziewięciu kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach. Dani Carvajal, Luka Jovic i Rodrygo leczą urazy.


Bilbao – jak wspomniałem na wstępie nowy szkoleniowiec Basków ma bardzo trudny terminarz na początku swojej przygody z tym klubem. Jaki mam być ten zespół pod wodzą nowego szkoleniowca przedstawił gracz Bilbao Inigo Martinez mówiąc: Pierwszą rzeczą, jaką powiedział nam Marcelino, było to, że nigdy nie wygrał na San Mames i chce widzieć właśnie taki Athletic, ludzi z pazurem, którzy zawsze byli w tym klubie. Dodał również: Mam nadzieję, że Realowi Sociedad i nam uda się awansować i będziemy mogli oglądać kolejny baskijski finał. Real Sociedad wygrywający z Barcą i my z Realem Madryt. Myślę, że to byłoby coś pięknego dla wszystkich Basków. Są na to szanse. Jeśli udało się rok temu, to czemu nie teraz? Yuri Berchiche, Unai Lopez i Peru Nolaskoain zmagają się z kontuzjami.


Prognoza: Baskowie nie wygrali siedmiu kolejnych meczach rozgrywanych na obcych boiskach. Z drugiej strony Real nie przegrał kolejnych dziewięciu starć we wszystkich rozgrywkach, odnosząc siedem zwycięstw w tym czasie. Real wygrał 7 z 11 poprzednich potyczek z Bilbao. Ostatni raz Baskowie wygrali z Realem w marcu 2015 roku. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo – Real Madryt (kurs 1,71).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów