Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Roma – Benevento

17.10.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

NIEOCZEKIWANA JAKOŚĆ. Beniaminek pod wodzą Filippo Inzaghiego wygrał dwa z trzech pierwszych spotkań i po tym czasie jest wyżej od najbliższego rywala. Roma wobec walkowera w pierwszym meczu z Veroną zaznała już każdego rozstrzygnięcia. Jednak Benevento potwierdza, że pełna dominacja w zeszłym sezonie na drugim froncie rozgrywkowym nie była przypadkiem i w tym sezonie mogą sprawić jeszcze kilka niespodzianek w meczach z wyżej notowanymi rywalami. Czy tak też będzie w niedzielę w Rzymie?

Roma – gdyby nie walkower z Veroną to Paulo Fonseca i jego podopieczni mieliby na swoim koncie siedem punktów. Jednak widać było przed przerwą na mecze reprezentacji, że w Romie jest jeszcze wiele elementów do poprawy. W wygranym spotkaniu z Udinese (1:0) mieli naprawdę bardzo wiele szczęścia, że rywal nie trafił do ich siatki. Przed spotkaniem z beniaminkiem szkoleniowiec Romy powiedział: Są odważni, mają pewność siebie i dobrego trenera. Wygrali dwa mecze i przegrali prawdziwą bitwę z Interem, więc będzie ciężko. Nicolo Zaniolo, Chris Smalling, Javier Pastore oraz Rick Karsdorp leczą urazy, a Amadou Diawara uzyskał pozytywny test na koronawirusa.


Benevento – sześć punktów po trzech meczach to z pewnością wynik w pełni zadowalający władze klubu, jak również ich kibiców. Filippo Inzaghi przed zbliżającym się starciem stwierdził: Jestem bardzo zadowolony z mentalności tej grupy. Nadejdą trudne chwile, ale jestem spokojny. Prosimy o wiele naszych raczy, ponieważ wiemy, że musimy biegać więcej niż nasi przeciwnicy, aby zmniejszyć lukę techniczną w niedzielę. Poza tym mamy nadzieję, że Roma nie będzie w najwyższej formie. Gabriele Moncini, Federico Barba i Andres Tello leczą kontuzje.


Prognoza: w pięciu poprzednich meczach Romy u siebie w Serie A obie drużyny strzelały gole i jednocześnie widzieliśmy przynajmniej trzy bramki. Ogólnie w 8 z 9 ostatnich potyczek zespołu ze stolicy Włoch u siebie w lidze padało powyżej 2,5 bramki. W pierwszych trzech meczach Benevento w tym sezonie ligowym padło aż trzynaście bramek! Również w kampanii ligowej 2017/18 w rywalizacji tych zespołów nie brakowało emocji i przede wszystkim bramek, a ich wyniki mówią same za siebie: 5:2 i 4:0 dla Romy. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 1,57)/ obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,8).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów