Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Sassuolo – SPAL

13.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

WALKA O POWRÓT. Po spadku w zeszłym sezonie zespół SPAL całkiem nieźle radzi sobie w obecnej kampanii ligowej Serie B. Po siedemnastu spotkaniach zajmują piąte miejsce tracąc tylko dwa punkty do drugiej Salernitany, czyli do miejsca gwarantującego bezpośredni awans do Serie A. Natomiast Sassuolo po porażce w Turynie spadło na siódmą lokatę. Co ciekawe Sassuolo nie przegrało żadnego z sześciu poprzednich bezpośrednich spotkań ze SPAL.

Sassuolo – po bardzo dobrym początku sezonu i świetnych wynikach przyszedł troszkę gorszy okres dla tego klubu. W ostatnich dziewięciu meczach Sassuolo wygrało tylko cztery spotkania, stąd ich spadek na siódme miejsce, czyli poza strefą europejskich pucharów. W sześciu poprzednim meczach ligowych u siebie Sassuolo odniosło tylko dwa zwycięstwa.


SPAL – w poprzednim sezonie SPAL spadło z hukiem do Serie B. Do miejsca gwarantującego utrzymanie zespół ten stracił aż dziewiętnaście punktów. W całym poprzednim sezonie potrafili wygrać tylko pięć spotkań. Obecny sezon to całkiem niezłe rezultaty i piąte miejsce. W piętnastu kolejnych meczach we wszystkich rozgrywkach zespół SPAL doznał tylko trzech porażek. Co ciekawe w trzech wcześniejszych rundach Coppa Italia nie dali sobie strzelić gola.


Prognoza: gdy te zespoły mierzyły się ze sobą w ostatnich sezonach na poziomie Serie A to zdecydowanie lepiej prezentował się zespół Sassuolo wygrywając 4 z 6 starć. Jednak u siebie z tym rywalem wygrali tylko 1 z 3 potyczek. W 38% spotkań w lidze u siebie Sassuolo notował bezbramkowy remis do przerwy. Taki sam wynik zanotowaliśmy w 44% potyczek wyjazdowych w Serie B SPAL. W lidze Sassuolo w domowych meczach aż 83% zdobywa w drugich połowach. SPAL z kolei w Serie B 69% swoich goli traci w drugich połowach. Proponowane typy na to spotkanie: połowa z większą ilością goli – 2. połowa (kurs 1,96).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów