Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Sassuolo – Udinese

1.8.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

OCZAROWANIE. Z pewnością Roberto De Zerbi i jego podopieczni w tym sezonie pokazali całe piękno piłki nożnej. Sassuolo jest szóstą siłą ofensywną w całej lidze strzelając 69 bramek. Ogólnie w ich domowych meczach padało aż 4,22 bramki na mecz! Przez dużą część sezonu walczyli oni nawet o europejskie puchary, ale na finiszu rozgrywek zabrakło im troszkę sił. Czy w niedzielny wieczór ponownie zobaczymy efektowne Sassuolo?

Sassuolo - dyrektor generalny Sassuolo Giovanni Carnevali chce, aby jego drużyna nadal prezentowała się dobrze zachowując kręgosłup drużyny na następny sezon: Polityka klubu polega na zachowaniu wielkich nazwisk. Sassuolo zawsze starało się jak najlepiej wykorzystać dużą sprzedaż, zachowując jednocześnie nienaruszony kręgosłup. Chcemy się doskonalić, a naszym celem jest, aby chłopcy zostali tutaj i kupili nasz projekt. Filippo Romagna, Gregoire Defrel, Jeremie Boga, Vlad Chiriches oraz Mert Muldur zmagają się z urazami, a Pedro Obiang pauzuje za nadmiar kartek.


Udinese – Seko Fofany potwierdził, że starcie z Sassuolo będzie jego ostatnim w barwach Udinese: Nadszedł czas, aby pomyśleć o sobie i nowym miejscu przeznaczenia. 25-letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej został zakupiony latem 2016 roku i miał bardzo dobry sezon okraszony trzema bramkami i siedmioma asystami w 31 występach w Serie A. Gracz ten odniósł się również do swojego szkoleniowca (Luca Gotti): Trener zmienił nasz sezon. Dał nam pewność siebie, myślał o ulepszeniu zespołu i każdego z nas. Zdaliśmy sobie sprawę, że musimy grać razem i z większym charakterem. Rolando Mandragora, Mato Jajalo oraz Bram Nuytinck są kontuzjowani.


Prognoza: powyżej 1,5 bramki w pierwszej połowie padało w aż 61% starć Sassuolo u siebie, co jest najlepszym wynikiem w całej lidze. Co ciekawe Udinese połowę ze swoich bramek (14 z 28) stracili w meczach wyjazdowych pomiędzy 31 a 45 minutą. Udinese przegrało 6 z 7 spotkań z drużynami z czołówki w delegacjach tracąc w nich 19 bramek. W 5 z 6 poprzednich spotkań Sassuolo u siebie zespół ten strzelał rywalom przynajmniej trzy bramki. Proponowane typy na to spotkanie: Sassuolo strzeli gola w obu połowach - TAK (kurs 2,25).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów