Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Schalke – Augsburg

23.5.2020,
Autor zapowiedzi:

Zapowiedzi

1.6.2020

pic

PRZERWAĆ SERIĘ. W obecnej chwili Schalke to najdłużej czekająca drużyna z całej Bundesligi na triumf w starciu ligowym. Ich seria bez zwycięstwa liczy już osiem spotkań. Jednak małym pocieszeniem dla ich kibiców jest fakt, że ich najbliżsi rywale od sześciu spotkań również nie sięgnęli po komplet punktów. W dziewięciu meczach ligowych Schalke w tym roku zespół ten potrafił strzelić tylko cztery bramki i to jest ich kolejny problem, na który muszą szybko znaleźć receptę. Schalke nie przegrało z Augsburgiem u siebie żadnego z ośmiu poprzednich starć w Bundeslidze (w tym sześć wygranych).

Schalke – z fatalnej strony pokazali się gracze Schalke w derbach z Borussią (0:4). Wynik ten tylko odzwierciedla ich kiepską dyspozycję przed zatrzymaniem rozgrywek. Schalke mimo tego nadal ma szansę na grę w europejskich pucharach, gdyż traci do szóstego Wolfsburga tylko dwa punkty. W zespole Davida Wagnera nie zobaczymy w tym spotkaniu takich graczy jak: Jean-Clair Todibo, Amine Harit oraz Omar Mascarell, którzy zmagają się z kontuzjami.


Augsburg – tylko 9 z 39 możliwych do zdobycia punktów ma na swoim koncie Augsburg jeśli weźmiemy pod uwagę mecze wyjazdowe w tym sezonie ligowym. Tylko Eintracht ma pod tym względem gorszy bilans – siedem punktów. Również tylko Eintracht jest gorszy pod względem strzelonych bramek w delegacjach (11) – Augsburg strzelił tylko 12 goli. Przed tą serią spotkań Augsburg ma cztery punkty przewagi nad strefą barażowo-spadkową.


Prognoza: Schalke u siebie w lidze przegrało tylko 1 z 12 poprzednich starć. Z drugiej strony Augsburg przegrał aż 8 z 13 potyczek wyjazdowych w tym sezonie i obecnie notuje serię pięciu kolejnych porażek w delegacjach. Jedni jak i drudzy nie grzeszą skutecznością w ostatnich meczach. Schalke nie potrafiło zdobyć bramki w 6 z 8 poprzednich ligowych potyczek, a z kolei Augsburg nie dał rady pokonać bramkarzy rywali w czterech kolejnych spotkaniach wyjazdowych. Liczę, że w konfrontacji drużyn nie będących w zbyt wysokiej formie atut własnego boiska weźmie górę. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 1-1 (kurs 1,71).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów