Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Shamrock – Milan

16.9.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

DAWNO NIEZWYCIĘŻENI są gracze z Irlandii. Żeby przypomnieć sobie ich ostatnią porażkę w meczu o stawkę należałoby się cofnąć do września ubiegłego roku! Od starcia z Dundalk (2:3) Shamrock nie dał się pokonać w kolejnych dziewiętnastu spotkaniach. Z kolei Milan przystępuje do tej rywalizacji z równie dobrą serią, gdyż ekipa z Mediolanu nie dał się pokonać w trzynastu kolejnych meczach o stawkę.

Shamrock – po drugim miejscu w poprzednim sezonie (stracili jedenaście punktów do Dundalk) obecne rozgrywki są dla podopiecznych Stephena Bradleya bardzo obiecujące. Po jedenastu seriach spotkań zdecydowanie liderują mając już osiem punktów przewagi nad rywalami. Przed spotkaniem z Milanem trener Shamrock powiedział: Wiemy, że to będzie oczywiście trudny mecz, ale postąpimy zgodnie z planem gry, aby spróbować wygrać, tak jak zawsze. Wiemy, że będą trudne chwile w tym meczu. To normalne, gdy grasz z drużyną tej jakości, ale szczerze wierzę, że mamy wystarczająco dużo możliwości, aby sprawić im wszelkie możliwe problemy, a sobie stworzyć szansę.


Milan – całkiem obiecująco wyglądały mecze sparingowe przed sezonem. Faktem jest, że Milan wygrał wszystkie cztery mecze strzelając w każdym z nich przynajmniej trzy bramki, ale również tracąc zawsze co najmniej jednego gola. Stefano Pioli przed czwartkową rywalizacją stwierdził: Odczuwamy pewien dreszczyk emocji związany z rozpoczęciem nowego sezonu. Kontynuujemy ścieżkę, którą rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Eliminacje to dopiero początek. Chcemy awansować do fazy grupowej. Na razie jednak musimy myśleć o jutrzejszym meczu. Trzy tygodnie przygotowań to nie jest zbyt wiele. Zrobiliśmy wszystko, co musieliśmy zrobić, aby być gotowi. Szkoleniowiec Milanu dodał również: Jesteśmy świadomi, że czeka nas trudne spotkanie. Nasz przeciwnik gra dobrą piłkę i jest bardzo aktywny na boisku. To drużyna, która jest na ten moment lepsza od nas pod względem fizycznym. Nie możemy myśleć tylko o trudnościach, który napotkamy w jutrzejszym meczu. Musimy myśleć o szansach, które sobie stworzymy. Z powodu kontuzji nie zobaczymy w tym meczu: Alessio Romagnolego, Mateo Musacchio oraz Andrei Contiego. Na kwarantannie przebywa Rafaela Leao, a za kartki zawieszony jest Ante Rebic.


Prognoza: jak wspomniałem na wstępie Milan nie dał się pokonać w trzynastu kolejnych meczach w Serie A i Coppa Italia. Dla podopiecznych Stefano Piolego czwartkowe starcie będzie pierwszym w tym nowym sezonie. Wcześniej Milan wygrał cztery mecze towarzyskie, w których padało bardzo wiele bramek (3:1, 5:1, 4:1, 4:2). Licząc te wspomniane starcia sparingowe to w 9 z 12 ostatnich meczów Milanu widzieliśmy cztery i więcej bramek! Shamrock w tym sezonie ligowym jest niepokonany wygrywając 9 z 11 spotkań. W poprzedniej rundzie Shamrock pokonał po rzutach karnych fińskie Ilves (2:2 w regulaminowym czasie gry). Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 3,5 bramki (kurs 2,13).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów