Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Śląsk – Stal Mielec

14.5.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

DUŻA STAWKA. Dla obu drużyn to ostatnie spotkanie będzie starciem o dużym ciężarze gatunkowym. Oczywiście cele obu zespołów są całkowicie odmienne, gdyż Śląsk walczy o europejskie puchary, a Stal o utrzymanie. Ekipa Jacka Magiery ma tyle samo punktów, co Piast i Lechia więc emocji w walce o czwarte miejsce będzie bardzo wiele. Z kolei Stal będzie spoglądać w stronę stolicy, gdzie Legia zagra z Podbeskidziem, nad którym zespół z Mielca ma trzy punkty przewagi.

Śląsk – ostatnie mecze w wykonaniu Ślaska są bardzo przyzwoite, bo jak inaczej określić serię dziewięciu kolejnych spotkań z tylko jedną porażką. Natomiast pod wodzą Jacka Magiery zespół ten rozegrał siedem spotkań notując jedną wpadkę. Po wygranej nad Wartą w poprzedniej kolejce ten szkoleniowiec stwierdził: Został nam ostatni mecz ze Stalą Mielec i już musimy o nim myśleć. W końcu wystąpimy przed publicznością, na stadionie może się pojawić ok. 10 tys. kibiców, z czego bardzo się cieszę. Nie wiem, które miejsce zajmiemy na koniec, skupiamy się wyłącznie na sobie. Chcemy wygrać, a gdzie nas to zaprowadzi, czas pokaże. Zależy to również od innych wyników w ekstraklasie.


Stal Mielec – trzeba przyznać, ze pod wodzą Włodzimierza Gąsiora Stal spisuje się bardzo solidnie. W sześciu meczach sięgnęli po osiem punktów. Te wyniki sprawiły, że przed ostatnią serią spotkań wszystko pozostaje w ich rękach i to jest najważniejsze: Nie interesują mnie pozostałe mecze, my chcemy rozegrać dobre, skuteczne, ładne dla oka spotkanie i nie tracić głupich bramek. Wyjdziemy w składzie, w którym zabezpieczymy defensywę, która w każdym meczu wygląda coraz lepiej. Do tego stwarzamy sytuacje i liczę, że co najmniej jedną, a może i więcej wykorzystamy. Liczę na dobry mecz.


Prognoza: Śląsk przegrał tylko 1 z 9 poprzednich spotkań, a ogólnie w domowych meczach w tym sezonie doznał tylko jednej wpadki w 14 konfrontacjach. Co więcej w tych meczach u siebie ekipa z Wrocławia dała sobie strzelić tylko 12 goli. Natomiast Stal w delegacjach wygrała tylko 2 z 14 potyczek. Gospodarze nadal mają o co grać, a że u siebie prezentują się w obecnej kampanii ligowej bardzo dobrze to w nich upatruję faworyta tej rywalizacji. Stal potrzebuje punktu do pewnego utrzymania i spodziewam się, że na tym się skoncentrują w tym starciu. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu - Śląsk (kurs 1,75).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów