Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Slavia – Midtjylland

21.9.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

ZMIANA FORMATU. Nareszcie wraca format zmagań w europejskich pucharach, który kibice znają najlepiej. Dopiero teraz w czwartej i ostatniej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów zobaczymy mecz i rewanż. Slavia dopiero od tej rundy rozpoczyna pucharową rywalizację, a mistrzowie Danii potrafili pokonać dwie wcześniejsze rundy nie tracąc przy tym bramki. Czy Slavia będzie potrafiła wykorzystać atut własnego stadionu przed rewanżem w Danii?

Slavia - Jindrich Trpisovsky rozpoczął swoją przygodę w Slavii pod koniec 2017 roku. Jeszcze w sezonie 2017/18 Slavia musiała uznać wyższość Pilzna w ligowych zmaganiach. Jednak dwa kolejne sezony to dwa tytuły zdobyte w bardzo dobrym stylu. Slavia w ciągu tych dwóch sezonów przegrała na rodzimej ziemi tylko 6 razy w 70 meczach! Szkoleniowiec Slavii powiedział przed tym meczem: Nie strzelili jeszcze gola w kwalifikacjach. Bardzo podobał mi się ten mecz z Bernem. Potwierdzili suwerenność, jaką mieli w lidze duńskiej. To zespół, który nie ma wielu słabych stron. Są teraz kompletni, odpowiedzialni, stanowczy, bardzo biegają i dobrze radzą sobie z szybkością z piłką. Natomiast defensywny pomocnik Tomas Holes dodał: Midtjylland wygrał z Bernem jednoznacznie i zasłużenie. Mają dobrych zawodników, to dobry zespół. Są bardzo dobrze przygotowani, w dodatku dobrze zbudowani. To będzie trudny sprawdzian.


Midtjylland – dwa zwycięstwa z bardzo trudnymi i wymagającymi rywalami w obecnych kwalifikacjach to ważny sygnał dla kibiców tego klubu (Ludogorec i Young Boys). Brian Priske i jego podopieczni wywalczyli w bardzo dobrym stylu tytuł mistrzowski mając aż czternaście punktów przewagi nad Kopenhagą. Jednak starcie ze Slavią i to na jej boisku będzie najtrudniejszym testem. Slavia ostatni mecz o stawkę przegrała w marcu!


Prognoza: Slavia przegrała u siebie w rozgrywkach ligowych tylko 1 z 36 starć! W tym czasie odnieśli aż 30 zwycięstw. Zespół ze stolicy Czech nie przegrał żadnego z czterech ostatnich spotkań w kwalifikacjach Ligi Mistrzów (2 zwycięstwa i 2 remisy). W tym sezonie Slavia wygrała w lidze w 3 z 4 strzelając w nich 15 goli. Z drugiej strony goście mają już za sobą dwie rundy kwalifikacji, w której okazali się lepsi od bułgarskiego Ludogorca (1:0) oraz Young Boys (3:0). Spodziewam się, że atut własnego boiska będzie w tej rywalizacji kluczowy. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Slavia (kurs 1,78).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów