Czas
Kursy
1.01
1000

Sociedad – Atletico

19.01.2022 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

BEZ REMISÓW. Rywalizacja tych dwóch klubów na przestrzeni ostatnich lat z reguły przynosiła zwycięzcę. W dziewiętnastu kolejnych meczach we wszystkich rozgrywkach tylko dwa razy pojawił się wynik nierozstrzygnięty. Dodatkowo co ciekawe w 20 poprzednich meczach tych zespołów w San Sebastian nie padł wynik remisowy! Dlatego też to spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla pomiędzy tymi drużynami zapowiada się bardzo emocjonująco. Czy po raz kolejny w ich rywalizacji nie padnie remis?

Sociedad – nadal zdumiewa postawa podopiecznych Imanola Alguacila w spotkaniach u siebie i na wyjeździe pod względem bramek. Baskowie w lidze w meczach domowych legitymują się bilansem 7:6. Z kolei w delegacjach ich bilans bramkowy wynosi 15:15. Przed starciem z Atletico szkoleniowiec Basków stwierdził: Widzę graczy bardzo podekscytowany i zmotywowanych przeciw rywalowi, który pomimo tego, że nie jest w najlepszej formie, może skomplikować ci życie, ponieważ jest Atletico Madryt. Zobaczmy, czy jesteśmy w stanie zagrać w naszą grę. Zobaczymy świetne Atletico Madryt i będziemy musieli zagrać świetny mecz, aby wygrać. To nie będzie łatwe. To bardzo niebezpieczny przeciwnik, a tym bardziej w tej chwili.


Atletico – cały czas ekipa z Madrytu nie może wrócić do swojej gry. W półfinale Superpucharu Hiszpanii przegrali z inną baskijką drużyną – Bilbao 1:2. To była już czwarta porażka w poprzednich siedmiu meczach. Walka o tytuł nie jest już ich sprawą tak naprawdę, gdyż podopieczni Diego Simeone muszą skupić się na walce właśnie z Sociedad o czwarte miejsce i start w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów (mają po 33 punkty).


Prognoza: Atletico nie przegrało żadnego z czterech poprzednich starć z Baskami. W sześciu ostatnich meczach tych zespołów rozgrywkach na obiekcie Sociedad nie zdarzyło się, aby obie drużyny strzelały gole, a w pięciu z tych wspomnianych spotkań padało poniżej 2,5 gola. Sociedad zaskakuje w meczach u siebie, gdzie stracili tylko 6 bramek w 10 potyczkach. Średnia bramek, które padają w ich meczach domowych to tylko 1,3. Mimo tego, że Atletico prezentuje się obecnie znacznie ofensywniej, niż w poprzednich sezonach to spodziewam się, że w rywalizacji ze świetnie zorganizowanym zespołem Basków u siebie za wiele goli nie padnie. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,0 goli (kurs 2,05).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów