Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

SPAL – Fiorentina

1.8.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

BOLESNY SPADEK. Drużyna z Ferrary obok Brescii wyraźnie odstawała do reszty ligowej stawki. SPAL może stać się dopiero trzecią drużyną, która przegra co najmniej 28 meczów Serie A w jednym sezonie, po Pescarze w latach 2012/13 i rekordowym Benevento w latach 2017/18, które przegrało aż 29 razy. W ostatnich jedenastu starć SPAL doznało aż dziewięciu porażek.

SPAL – kibice SPAL w ostatnich dniach dali wyraz swojemu wielkiemu niezadowoleniu. Jak podają włoskie media ma płocie wokół centrum treningowego powiesili transparent wzywający do „wyrzucenia świń z Ferrary” oraz zawiesili również prawdziwą świńską głową! To tylko pokazuje jaka atmosfera panuje w tym klubie. Jednak pozytywną rzeczą płynącą z tego klubu był debiut w Serie A w wieku 17 lat, 11 miesięcy i 13 dni, Jakub Iskra, który stał się najmłodszym Polakiem debiutującym w Serie A. Etrit Berisha, Alberto Cerri oraz Sergio Floccari zmagają się z kontuzjami.


Fiorentina – po restarcie sezonu podopieczni Giuseppe Iachiniego spisywali się bardzo dobrze szczególnie pod względem defensywnym: Fiorentina ma najlepsze wyniki w defensywie w Serie A od wznowienia rozgrywek, a teraz musimy poprawić atak, w którym nadal nie potrafimy odpowiednio dograć ostatniej piłki w najlepszy sposób. Te dobre wyniki zespołu z Florencji w ostatnim czasie sprawiły, że prezydent klubu Rocco Comisso przedłużył kontrakt z tym szkoleniowcem: Jestem przekonany, że trener zasługuje na możliwość współpracy z zespołem również w kolejnym sezonie. W trakcie ostatnich miesięcy doceniłem jego zaangażowanie i umiejętności. Uważam, że należy docenić dobrą pracę, którą wykonał wraz ze swoim sztabem. Marco Benassi i Bartłomiej Drągowski leczą urazy, a Rachid Ghezzal pauzuje za kartki.


Prognoza: jeśli tylko Fiorentina przystąpi do tego starcia w pełnym składzie to nie powinna mieć problemów w ograniem bardzo słabego SPAL. W 9 z 10 poprzednich starć SPAL traciło przynajmniej dwie bramki. U siebie zespół z Ferrary jest najgorszy w całej lidze wygrywając tylko 2 z 18 starć strzelając tylko 15 bramek. Fiorentina wygrała trzy ostatnie mecze ligowe ze SPAL i spodziewam się, że nie inaczej będzie w niedzielę. Proponowane typy na to spotkanie: handicap 1:0 – zwycięstwo Fiorentina (kurs 2,02).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów