Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

SPAL – Milan

30.6.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

EUROPA W ZASIĘGU. Dwa zwycięstwa po restarcie zmagań w Serie A to bardzo dobra informacja dla kibiców Milanu. Wygrana nad Lecce (4:1), ale przede wszystkim Romą (2:0) pozwoliły zmniejszyć stratę do trzech punktów w walce o miejsce w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Do piątej Romy Milan traci sześć „oczek” i z obecną dyspozycją nawet złapanie zespołu z Rzymu jest możliwe. Milan wygrał sześć poprzednich spotkań o stawkę ze SPAL. Jak będzie tym razem?

SPAL – sytuacja zespołu SPAL jest tak naprawdę beznadziejna. Ostatnie miejsce w ligowej tabeli (8 punktów straty do bezpiecznego miejsca) i fatalna podstawa w domowych spotkaniach. Tylko dwa zwycięstwa w trzynastu meczach oraz najmniej strzelonych bramek w tych potyczkach, gdyż tylko jedenaście. Ogólnie w tym sezonie Serie A są drużyną, która „słynie” z małej ilości strzelonych goli – w 28 ligowych meczach strzelili tylko 21 bramek. Dias Felipe jest zawieszony, a Ervin Zukanovic, Federico Di Francesco oraz Etrit Berisha leczą kontuzje.


Milan – wygrana nad Romą (2:0) była dopiero pierwszym triumfem Milanu w meczu z zespołem z pierwszej szóstki w tym sezonie. W ośmiu dotychczas rozegranych spotkaniach z tymi rywalami bez względu na gospodarza ponieśli aż sześć porażek. Stefano Pioli i jego podopieczni muszą być podbudowani takim startem po wznowieniu rozgrywek: Dwa punkty na mecz to doskonała średnia. Jeśli uda nam się utrzymać pozytywną średnią to przekonamy się czy wystarczy to do awansu do europejskich pucharów. Teraz musimy myśleć z meczu na mecz. Najbliższe spotkanie będzie wymagało od nas dużej uwagi i koncentracji, ponieważ czeka nas wymagające spotkanie.


Prognoza: w 5 z 6 poprzednich bezpośrednich starć Milan strzelał SPAL przynajmniej dwie bramki. Dodatkowo w meczach na obiekcie SPAL notowali następujące wyniki: 3:2 i 4:0. W tym sezonie SPASL na własnym stadionie wygrało tylko 2 z 13 spotkań. Dodatkowo w dziewięciu poprzednich meczach nie zaznali smaku zwycięstwa, a w sześciu kolejnych potyczkach przegrywali. SPAL traciło przynajmniej jedną bramkę w 92% swoich domowych spotkań, a w 71% tych potyczek tracili gola jako pierwsi. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo - Milan (kurs 1,6)/ 1. gol/ spotkanie 2/2 (kurs 1,71).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów