Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Spartak – Legia

15.09.2021 16:30,
Autor zapowiedzi:
pic

ZAGRAĆ JAK 10 LAT TEMU. W sierpniu 2011 roku w ostatniej rundzie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europy stanęły naprzeciwko siebie ekipy Spartaka i Legii. W Warszawie padł remis 2:2. Natomiast w Moskwie do 91. minuty był identyczny wynik, ale wtedy Janusz Gol strzelił bramkę, która otworzyła Legii drogę do starć grupowych. Co więcej w tym wspomnianym sezonie Legia potrafiła wyjść z grupy i zagrać w fazie pucharowej, gdzie uległa po wyrwanej rywalizacji Sportingowi Lizbona. Czy podopieczni Czesława Michniewicza będą potrafili powtórzyć ten sukces?

Spartak - Rui Vitoria nie ma łatwej pracy odkąd przybył do Moskwy. W dziewięciu meczach o stawkę ten szkoleniowiec potrafił odnieść tylko trzy zwycięstwa na wszystkich frontach. Ten bilans sprawia, że coraz głośniej mówi się o jego zwolnieniu. Przed tą zbliżającą się konfrontacją stwierdził: W grupie znalazły się cztery mocne drużyny i będziemy grali sześć finałów. Każdy chce wystartować od wygranej u siebie. Dobrze przeanalizowałem Legię i wiem, że jest dobrze zorganizowana, ale mamy wystarczająco wiele ambicji, by dobrze zacząć zmagania w fazie grupowej.


Legia – podobnie jak Spartak tak również Legia nie zachwyca swoją formą. W ostatnich ośmiu meczach gracze Czesława Michniewicza odnieśli tylko dwa zwycięstwa licząc starcia na wszystkich frontach. Szkoleniowiec Legii liczy jednak na przełamanie: Liczymy na naszą dobrą grę. Mamy świadomość, że zagramy z bardzo dobrym zespołem, z wieloma indywidualnościami. Chcemy zagrać dobre spotkanie, a ja widzę wiele entuzjazmu mimo gorszego występu w lidze. Za chwilę z tego kryzysu jednak wyjdziemy. Trener Michniewicz dodał także: Nie jesteśmy faworytem, ale liczymy, że z każdym meczem nasza gra będzie coraz lepsza. Przygotowując się do tego spotkania obejrzeliśmy wiele spotkań Spartaka – mecze pucharowe i ligowe. W większości tych rywalizacji Spartak występował w podobnym ustawieniu.


Prognoza: zarówno Spartak, jak i Legia dalekie są obecnie od optymalnej formy. Jedni, jak i drudzy w tym środowym spotkaniu otwierającym zmagania w grupie C będą chciały za wszelką cenę odnieść zwycięstwo, ale moim zdaniem wynik w tej rywalizacji jest sprawą otwarta. Liczę, że w tym starciu nie zabraknie jednej rzeczy, a mianowicie rzutów rożnych. W tym sezonie w meczach ligowych Spartak zdobywa średnio 7,29 rzutu rożnego na mecz. Z kolei Legia w Ekstraklasie średnio wykonuje 7,0 tych stałych fragmentów gry na mecz. Dodatkowo średnio w meczach Spartaka pada 11,14 rzutów rożnych oraz 12,2 w potyczkach Legii. Obie drużyny w każdym meczu starają się atakować i kreować wiele akcji ofensywnych, ale to bardziej przekłada się na wykonane rzuty rożne, niż w zdobyte bramki. Spodziewam się, że i tym razem będzie podobnie. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 9,5 rzutów rożnych (kurs 1,79).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów