Czas
Kursy
1.01
1000

Stal – Warta

27.05.2023 17:30,
Autor zapowiedzi:

Zapowiedzi

9.6.2023

pic

DOBRZE, ŻE TO JUŻ KONIEC mogą powiedzieć w Poznaniu (albo Grodzisku) i w Mielcu. Ostatnie tygodnie nie były najlepsze dla jednych i drugich, więc fakt, że w już w najbliższą sobotę sezon się kończy jest zbawienne. Stal wygrała tylko 2 z 16 spotkań w 2023 roku, a Warta dopiero w ostatnich meczach wyraźnie osłabła przegrywać 3 z 4 poprzednich potyczek. Co ciekawe, kiedy w Ekstraklasie zespoły te rywalizowały ze sobą to w pięciu potyczkach zawsze padało bardzo niewiele goli. Czy i tym razem będzie podobnie?

Stal - prowadziłem zespół jak na razie w meczach, w których celem nadrzędnym był wynik. Trudno w takich okolicznościach skupić się na stylu. Mimo wszystko rozegraliśmy dobre spotkania z: Jagiellonią, Koroną Kielce, czy Pogonią Szczecin. Cel uświęca środki. Zwróćmy uwagę, że przejmowałem Stal, gdy była od ośmiu spotkań bez zwycięstwa. Gdy zespół miał tylko dwie bramki zdobyte w ośmiu meczach – podsumował trener Kiereś pewne zarzuty o mocno przeciętny styl gry jego zespołu, ale tak naprawdę cel uświęca środki. Kto będzie pamiętał o pięknym stylu skoro by Stal spadła, utrzymanie było najważniejsze i ten cel szkoleniowiec ten osiągnął.


Warta - jakby ktoś przed tą rundą powiedział mi, że skończymy w górnej części tabeli, z pewnością bralibyśmy to w ciemno. Uważam, że to solidny wynik, biorąc pod uwagę kontuzje, jakie nas dopadły. Przed nami jeszcze jeden mecz. Nie można powiedzieć, że Warta dzisiaj o nic nie gra. Gramy o to, aby zarobić pieniądze dla klubu, także jest to dla nas duża różnica, czy skończymy ligę na 7. czy na 10. miejscu – powiedział Dawid Szulczek. To z pewnością szkoleniowiec, który pokazał, że mimo młodego wieku potrafi bardzo dobrze zarządzać szatnią i ustabilizować zespół na dobrym poziomie.


Prognoza: do tej pory, kiedy te zespoły rywalizowały ze sobą na poziomie Ekstraklasy zawsze padało poniżej 2,5 gola (w pięciu meczach). W meczach Stali u siebie w tym sezonie pada średnio najmniej bramek na spotkanie, gdyż tylko 1,9. Mniej niż trzy gole zanotowano w ich 12 z 16 domowych konfrontacji. Z kolei Warta może się pochwalić bardzo podobnym bilansem w meczach wyjazdowych. Mianowicie w 12 z 16 potyczek w delegacjach padało poniżej 2,5 gola, a średnia bramek w tych meczach wynosiła tylko 2,0 gola. Proponowane typy: poniżej 2,5 gola (kurs 1,73).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów