Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Stal Mielec – Wisła Kraków

17.10.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

JEST NADZIEJA. Pierwsze cztery spotkania ligowe Wisły w tym sezonie nie przekonywały. Jednak spotkanie z Górnikiem w Zabrzu, mimo że zakończone bezbramkowym remisem pokazało, jak wielki potencjał drzemie w zespole Artura Skowronka. Wisła to w dalszym ciągu (wraz z Piastem przed tą serią spotkań) drużyna, która nie zaznała smaku zwycięstwa. Czy dobry mecz w Zabrzu był początkiem lepszej passy „Białej Gwiazdy”?

Stal Mielec – jak do tej pory podopieczni Dariusza Skrzypczaka potrafili wygrać jedno spotkanie po awansie z I ligi, a ogólnie mają do tej pory na swoim koncie pięć punktów. To wynik całkiem przyzwoity jak na beniaminka. Widać po tych pierwszym meczach na poziomie Ekstraklasy, że zespół z Mielca będzie musiał szczególnie w delegacjach wykazać się większą skutecznością i spokojem. W czterech meczach w roli gości ponieśli dwie porażki oraz zanotowali dwa remisy.


Wisła Kraków – mimo, że niedawno jeszcze Artur Skowronek trenował zespół z Mielca to zdaje on sobie sprawę, że wiele w tej drużynie się zmieniło: Zespół jest zmieniony, zostało paru zawodników, których znam, którzy mają wysokie umiejętności. Stal zmieniła trenera, taktykę, kadrę, pomysł, ale myślę, że jesteśmy na nią gotowi. Zespół Wisły pozyskał z Rakowa Felicio Browna Forbesa, który może zadebiutować w Mielcu. W drużynie jest bardzo duża mobilizacja. „Sklejamy” dalej taktykę, którą chcemy stosować w sezonie. Pomimo problemów kadrowych piłkarze palą się do gry. Myślę, że mocno wykorzystaliśmy przerwę pod kątem parametrów fizycznych. To idzie w dobrą stronę – powiedział szkoleniowiec Wisły. Aleksander Buksa leczy kontuzję.


Prognoza: spotkanie z Górnikiem było bardzo solidne w wykonaniu podopiecznych trenera Skowronka. Jedyne czego brakowało to skuteczności pod bramką rywala. Jednak wraz z przyjściem Felicio Browna Forbesa to powinno zostać poprawione. Stal gra solidnie, ale płaci w wielu meczach wysoką cenę za brak doświadczenia, jak choćby w ostatnim przegranym meczu w Bielsku-Białej z Podbeskidziem (0:1). Liczę, że goście podtrzymają swoją dobrą grę z ostatniego meczu i zgarną komplet punktów. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – Wisła Kraków (kurs 1,84)/ podwójna szansa 2-2 (kurs 2,06).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów