Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Stoke-Watford

22.1.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SZERSZENIE BEZRADNE W DELEGACJACH. Watford zajmuje wysokie, czwarte miejsce w Championship i ma ambicje, aby wywalczyć bezpośredni awans do Premier League, aby to zrealizować, musi zdecydowanie poprawić grę na wyjazdach. W 11 meczach ligowych tego sezonu poza Vicarage Road The Hornets zdobyli zaledwie 5 goli, najmniej spośród wszystkich klubów Championship! Watford przegrał 2 kolejne mecze na wyjeździe w Championship, trzech porażek z rzędu w delegacji na poziomie Championship nie zaznał od sierpnia 2014 roku. Czy Szerszeniom uda się przerwać tę serię na stadionie w Stoke?

Stoke – kontuzjowany jest Gunn. Garncarze zdecydowanie zbyt często dzielą się punktami i pozostają poza strefą barażową, do szóstego Bournemouth tracą 5 punktów. Problemem tej drużyny jest kiepska skuteczność. W ostatnim meczu, co prawda strzelili 3 gole i zremisowali 3:3 z Rotherham, ale w żadnym z wcześniejszych siedmiu meczów Championship nie potrafili strzelić więcej niż jedną bramkę. Po wspomnianym meczu z Rotherham, menadżer The Potters, Michael O’Neill powiedział: „Każda z trzech bramek jakie straciliśmy, padły po fatalnych błędach. 10 remisów to zdecydowanie za dużo, mamy poczucie, że w wielu przepadkach zmarnowaliśmy szanse na zwycięstwo. Postaramy się to zmienić.”

Watford – kontuzjowani są Foster, Dele-Bashiru, Kabasele, Perica, Quina i Success. Niepewny jest udział w tym meczu Murraya. Szerszenie wygrały 3 z czterech ostatnich meczów, dzięki czemu wskoczyły na czwarte miejsce w tabeli, a do drugiej Swansea tracą tylko 3 punkty. Warto zauważyć, że przy okazji pięciu ostatnich zwycięstw Watford zawsze wygrywał do zera. W czterech z pięciu ostatnich spotkań z udziałem The Hornets tylko jedna drużyna strzelała bramki. Zwraca uwagę bardzo kiepska skuteczność Szerszeni, kiedy grają w delegacji, w sześciu ostatnich meczach na wyjeździe zespół ten strzelił zaledwie 2 gole.

Prognoza – Stoke to specjaliści w dzieleniu się punktami, aż 6 z 8 ostatnich meczów ligowych z udziałem Garncarzy kończyło się podziałem punktów. Watford dużo traci na wartości grając na wyjeździe, tylko 11 z 43 punktów zdobył poza domem (16%). Warto zwrócić uwagę, że Szerszenie strzeliły zaledwie 2 bramki w sześciu ostatnich meczach wyjazdowych i tylko 5 w 11 spotkaniach tego sezonu rozgrywanych w delegacjach. Stoke rzadko przegrywa, a Szerszenie bardzo przeciętnie spisują się na wyjeździe. Postawię, że gospodarze nie przegrają tego meczu. Mój typ: Stoke nie przegra (typ 10) – kurs 1,62.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów