Czas
Kursy
1.01
1000

Strasbourg – Monaco

06.08.2022 17:00,
Autor zapowiedzi:
pic

INNY PRIORYTET. Monaco jest obecnie w trakcie rywalizacji z PSV Eindhoven w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu na własnym stadionie zaledwie zremisowali 1:1, nie pokazując za wiele dobrej piłki. W zeszłym sezonie na własne życzenie przegrali drugie miejsce tracąc gola w ostatnich sekundach meczu z Lens przez, co właśnie muszą grać mecze w kwalifikacjach od Ligi Mistrzów. Z kolei Strasbourg wywalczył szóste miejsce w poprzednim sezonie, a także nie przegrał poprzednich czterech spotkań ligowych u siebie z Monaco. Czy i tym razem będzie podobnie?

Strasbourg – bardzo niewiele zabrakło, aby Julien Stephan i jego podopieczni dostali się do europejskich pucharów. Ogólnie w ostatecznym rozrachunku stracili trzy punkty do piątej Nicei przegrywając swoje ostatnie spotkanie w sezonie z Marsylią 0:4. W zeszłym sezonie Strasbourg miał na swoim koncie 63 punkty co było najlepszym wynikiem od sezonu 1978/79 (78), kiedy to wygrali swój jedyny tytuł w ligowych zmaganiach. Colin Dagba zmaga się z urazem.


Monaco – już w najbliższy wtorek czeka na ekipę z Księstwa bardzo istotne rewanżowe spotkanie z PSV w trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów i z pewnością właśnie to starcie jest obecnie dla nich priorytetem. Youssouf Fofana, czyli środkowy pomocnik Monaco powiedział: Drużyna dobrze się zregenerowała, mieliśmy duże przedsezonowe przygotowania właśnie na przetrwanie tego intensywnego okresu. Pomiędzy meczami trening jest lżejszy, co sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej wypoczęci. W miarę czasu mamy coraz większe doświadczenie. Tak więc czy to Ligue 1, czy Liga Mistrzów, nie będziemy mieli wymówki, to są różne rozgrywki i będziemy musieli dominować, być pierwsi przy każdej piłce i poprawiać się, aby uzyskać pozytywny wynik w sobotę. Wiemy, że Strasburg znacznie się poprawił i nabrał innego wymiaru, ale my też. Aleksandr Golovin i Kevin Volland będą pauzowali za kartki.


Prognoza: Strasburg przegrał tylko jeden z ostatnich ośmiu meczów Ligue 1 z Monako, odnosząc w tym czasie 5 zwycięstw. Dodatkowo zespół gospodarzy jest wraz z PSG jedyną drużyną, która wciąż nie została pokonana u siebie w Ligue 1 w 2022 roku (6 wygranych i 3 remisy). Dla gospodarzy będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie o stawkę. Natomiast dla gości kluczowa jest obecnie rywalizacja z PSV, a już we wtorek zagrają spotkanie rewanżowe (pierwszym mecz 1:1). Strasbourg nie przegrał spotkania ligowego u siebie z Monaco od 2018 roku, notując w tym czasie trzy zwycięstwa oraz jeden remis. Proponowane typy: spotkanie bez remisu - Strasbourg (kurs 1,88)/ podwójna szansa 1-1 (kurs 2,05).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów