Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Torino – Lazio

29.6.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

CIĘŻKA PRZEPRAWA. Lazio wygrywając w bardzo trudny spotkaniu z Fiorentiną (2:1) nie stracili z „oczu” Juventusu. Wprawdzie różnica do „Starej Damy” nadal wynosi cztery punkty, ale dzięki wygranej nad zespołem z Florencji pozostał status quo. Z kolei Torino po restarcie ligi zanotowało już każdym możliwy wynik, dzięki czemu uzyskali przewagę sześciu punktów nad strefą spadkową.

Torino – po zdobyciu czterech punktów w dwóch potyczkach po wznowieniu ligi przyszła dotkliwa porażka z Cagliari (2:4). Jednak mimo tego ten start należy uznać w przypadku zespołu z Turynu za całkiem obiecujący. Torino nadal musi uważnie patrzeć za siebie (6 punktów przewagi na strefą spadkową), ale nie może to dziwić skoro pod względem punktowania na tym etapie sezonu są najgorsi od siedmiu lat! W zeszłej kampanii ligowej mieli po 28. seriach spotkań aż o trzynaście punktów więcej na swoim koncie.


Lazio – starcie z Fiorentiną przez większość czasu układało się nie po myśli Simone Inzaghiego. Jednak mimo tego Lazio pokazało wielkich charakter i potrafiło odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Po tym starciu szkoleniowiec drużyny ze stolicy Włoch powiedział: To zwycięstwo zdobyte charakterem i głodem. Mieliśmy bardzo ograniczony skład z wieloma kontuzjami i muszę podziękować przede wszystkim Correi, Radu i Marusiciowi, ponieważ nie zagraliby dzisiaj, gdyby to nie było absolutnie konieczne.


Prognoza: z trzynastu poprzednich bezpośrednich spotkań w lidze i krajowym pucharze Lazio doznało tylko dwóch porażek. Lazio wygrało 17 z 20 poprzednich spotkań w Serie A. Średnia bramek, które padają w ich meczach to 3,25. Z kolei w starciach Torino – 2,93. Torino traciło przynajmniej jedną bramkę w 79% spotkań przed własną publicznością. Natomiast Lazio strzelało bramkę lub więcej w aż 92% wyjazdowych konfrontacji. W każdym z trzech starć po restarcie ligi Torino strzelało bramkę, a w pięciu poprzednich spotkaniach Lazio zespół ten trafiał do siatki rywali co najmniej dwukrotnie. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 1,78).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów