Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Tottenham-Wolfsberg

23.2.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

FORMALNOŚĆ. Przed tygodniem Tottenham wygrał „wyjazdowy” mecz z Wolfsbergiem 4:1. Spotkanie miało miejsce w Budapeszcie. Rewanż na Tottenham Hotspur Stadium wydaje się być formalnością. Żaden klub w historii Ligi Europy nie odrobił trzech bramek straty grając rewanż na wyjeździe. Koguty notują marne rezultaty w Premier League i z pewnością Liga Europy to szansa dla Tottenhamu na uratowanie sezonu.

Tottenham – pomimo wysokiej wygranej w pierwszym meczu, Jose Mourinho zapowiedział, że w meczu rewanżowym wystawi mocną „11”. Odniósł się też do pozycji Garetha Bale’a. Walijski skrzydłowy strzelił bramkę, oraz miał asystę w Budapeszcie i zagrał bardzo dobrze w niedzielę przeciwko West Ham. „Zagramy wyjściową jedenastką, podobną do tej na Węgrzech. Chcemy zagrać w mocnym składzie…Chciałbym, aby Gareth Bale, spędzał każdą minutę na boisku. Wiemy, że to piłkarz o wyjątkowych umiejętnościach. Miał bardzo pozytywny wpływ na drużynę po wejściu na boisko w meczu z West Ham. Gra coraz lepiej. Ale nie może grać pełnych 90 minut w każdym meczu. On mnie nie musi do niczego przekonywać.” Kontuzjowani są Giovani LoCelso i Serge Aurier.

Wolfsberg – klub po raz pierwszy w swojej historii awansował do fazy pucharowej w Lidze Europy, ale prawdopodobnie odpadnie po pierwszej konfrontacji, Tottenham to jednak za wysokie progi dla tej drużyny. Ta edycja Ligi Europy to i tak wielki sukces dla podopiecznych Ferdinanda Feldhofera, którzy w fazie grupowej wyprzedzili Feyenoord i CSKA Moskwę. Wolfsberg wygrał 2 ostatnie mecze ligowe  (po 2:1 z Admirą i Sturm Graz) i obecnie zajmuje piąte miejsce. Kontuzjowani są Eliel Peretz i Sven Sprangler. Do gry powinien być gotowy Mario Leitgeb.

Prognoza – oczywiście sprawa awansu została rozstrzygnięta już w Budapeszcie, tym niemniej uważam, że i tym razem górą będzie Tottenham. Drużyna Jose Mourinho potrzebuje każdego zwycięstwa, w dobie kiedy przeżywa kryzys. Spurs trzy razy gościli kluby z Austrii, zawsze wygrywali takie mecze i zawsze potrafili zachować czyste konto. Tottenham wygrał 4 ostatnie mecze Ligi Europy na swoim boisku, przy rewelacyjnej różnicy bramek – 16:2. Mój typ: Tottenham wygra do zera – kurs 2,22.


Brak wyników wyszukiwania.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów